Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mátraterenye mellett sátoroztu...

Mátraterenye mellett sátoroztunk, s hajnalban arra ébredtem, hogy egy emberszerű, hosszú végtagokkal rendelkező, koszos fehér színű lény "piszkálja" a sátram. Sosem láttam ehhez foghatót, mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Nem hibáztatom azokat akik nem hisznek nekem, én sem hittem volna el az eset előtt. Sokat táboroztunk már itt apukámmal, s most egy barátom is elhoztam. Hajnali fél 5 körül arra ébredtünk, hogy valami be akar jutni a sátrunkba. Kinéztem, s megláttam az állatot. Rögtön kiabáltam apámnak, aki a másik sátorban feküdt. Kikecmergett sátrából, s ő is meglátta a 2m körüli barnásfehér "majmot". Nem túl megtermett ember apám, de fiatalon birkózott, így hátulról megragadta a lényt, s lerántotta a földre. Hamarosan mi is észbe kaptunk, s botokkal kezdtük dobálni. A teremtmény gyorsan eliszkolt, s úgy tűnt négy lábon gyorsabb, mint felegyenesedve. Barátommal a minap megpróbáltuk lerajzolni:

[link]


2011. júl. 6. 10:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Na ezért örülök, hogy nem vidéken lakok. :D
2011. júl. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Ez inkább a barátod!:)))
2011. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%

Csavargó, hajléktalan? Kétlem, hogy valami különös lény lett volna, lehet, hogy csak álmodtad.

És nem azért, mert hülyének nézlek, velem is fordult már elő olyan dolog, amit senki nem hinne el, de egy állatot vagy egy ilyen fura lényt már más is észlelet/jelentett volna.

2011. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes. És, ez reklámnak is nagyon jó, hogy menjenek oda sátorozni a kíváncsi turisták. ;)
2011. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
Nem túl élénk egy kicsit a fantáziád? :DD
2011. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, de nem álmodtam, tényleg valami "ismeretlen" lény volt...
2011. júl. 6. 10:36
 7/22 anonim ***** válasza:
56%

Mennyi alkoholt fogyasztottatok,mielőtt ezt a lényt láttátok? :)


26/N

2011. júl. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
tetszik a Mátraterenyei marketing. kicsit sablonos de ötletes reklám.
2011. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
32%
Figyelj szerintem valami helyi alkoholbúvár volt....
2011. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy kutyámajom volt. Még szerencse, hogy elijesztettétek, mert nagylábujjkörömmel táplálkozik.
2011. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!