Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért sajnálnak az emberek kb...

Egerecske kérdése:

Miért sajnálnak az emberek kb 2000-ft, arra h beüljenek egy moziba? Inkább a szar mozis filmeket nézik ami élvezhetetlen. Tisztelet a kivételnek.

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Mert abból két napra is megfőzök.

AMúgy meg nagy tévénk van, letöltjük akkor, amikor már jó minőségben is fent van és kész.

Amúgy meg nekem speciel a tököm tele van azzal, hogy már minden filmet 3D-ben adnak le a mozikban. Egyszerűen nézhetetlen így. Akármit is megnéztünk 3D-ben, aztán utána otthon rendesen, sokkal többet láttunk az egészből simán nézve.

2011. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
ember, magadnál vagy 2e ftért moziba menni, amikor itthon is letudom tölteni jó minőségbe? és nem a mozis szart..?
2011. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én például azért, mert 2000.- Ft-ból veszek 1 kg csirkemellfilét, plusz hozzávalókat és abból olyan finom kaját csinálok, hogy a férjem megnyalja mind a tíz ujjamat. Másnapra is marad belőle. A mozi meg másfél óra.


manju

2011. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na igen a pénzt sok mindenr elehet költeni :)

Végül is mindenki maga dönti el h mit csinál

Nálam itthon is minimum hd minőséget használok ha tehetem

2011. júl. 6. 13:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért sajnálnak az emberek kb 2/3/4000-ft, arra h beüljenek egy színházba?
2011. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Manapság egyre több a szemét film, ami kiszámítható, unalmas tucat hulladék, tipikusan az, amit ha nézek, akkor mindig hasít a fejemben a gondolat,hogy héé, ezt már vagy ezerszer láttam, mi a fenének mégegyszer, csak most másik szinészekkel, meg más színű díszletekkel. Ezt kb ovodában el lehet játszani, de számomra egy idő után betellt a pohár. Tököm kivan ezekkel a semmitmondó üres blockbuster látványfilmekkel, nulla az egész. Jó ha 100 mozis filmből érdemes 20 at moziban nézni, a többit még otthon letöltve is meggondolandó,hogy szánjak e rá időt, nemhogy pénzt is költsek rá. Az utóbbi években azért szorgosan jártam a moziba, nyilván látványfilmeket, mert a nagyobb durranások,amihez a nagy vászon ad + hangulatot, de szinte pár kivétellel mind megbánás volt.Azóta jobban odafigyelek mire megyek el. Egy idő után kiismerhető, kiszűrhető hogy mi a nézők hülyének nézése. A trailerektől nem annyira érdemes már hanyattesni, mert marhára be tudnak kajáztatni, aztán megkapom a nagy üres semmit.
2012. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!