Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hasonlitok valamel...

Szerintetek hasonlitok valamelyik animéböl valakire?

Figyelt kérdés

Itt vannak képek rólam

[link]


[link]


[link]


2011. júl. 6. 15:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
[link] :D
2011. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
az előző lüke, inkább ez: [link]
2011. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
2011. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
Miért savazzátok ennyire?Helyes csaj,és kész! .)
2011. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
én jót nevettem ezeken a képeken amiket a kommentelők tettek be:D:D:D amúgy én nemtom, nem nézek ilyenekt:D
2011. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
hmmm háát igen az emberek többsége FOGYATÉKOS enyhén szolva és most akik küldték a képet azok szépen bemutatkoztak szóval üdv nektek és ja én nem sérdödtem meg mert csak magatokat alázátok!! ÉS JA MÉG HOZZÁ TESZEM HA LEHET NORMÁLIS VÁLASZOKAT AKAROOOOOOOOOK VILÁGOS? MINDEN FOGYATÁKOS KIMÉLJEN KÖSZ..
2011. júl. 6. 16:17
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem semmi, van akit egy gyenge poénnal így fel lehet húzni? Most már tudom, hogy Bulmára hasonlítasz a Dragon Ball Z-ből, ő szokott ilyen hiszti rohamokban kitörni :D
2011. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%
"apa kezdődik"
2011. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

15:38 vagyok


Nyugalom. :) Dittóval csak a rózsaszín pólót, sminket és csatot emeltem ki, hozzáteszem ő az utolsó animéből van amit még néztem anno 9 évesen a pokémon, azóta feléjük sem nézek, mert egyszerűen nem tudom beleélni magam és a képi világ is taszít.

Azzal, hogy indulatosan reagáltál, adtál egy képet önmagadról: Heves természetű, rózsaszínű anime fan.

Távol álljon tőlem, hogy megszabjam, mit szeress és mit ne, de azt biztosan mondhatom, hogy borzalmasan ellentétben áll mind a külsőd, mind a temperamentumod az animékkel.


17/f (nem fogyatékos, hanem fiú)

2011. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nyugodt vagyok! csak elég idegesitö hogy bármilyen kérdést felteszek itt egy értelmes választ nem kapok itt :( nekem senki nem tud rendesen válaszolni a kérdésemre :( komolyan kérdeztem ezt, nem csak vicc-böl vagy hogy szórakozak
2011. júl. 6. 17:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!