Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Neten közösségi oldalon...

Neten közösségi oldalon megtalálhatóak a múlthéten kettős öngyilkosságot elkövető lányok? Ha igen hol?

Figyelt kérdés
Tudom érdekes kérdés de azért szeretném tudni mert érdekel fenn vannak-e valamely közösségi oldalon, érdekel kik voltak ők miket osztottak meg magukról..hogy néztek ki.
2011. júl. 7. 22:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Néha én is szoktam ilyeneket nézni.

De számíts rá, hogy a család, vagy ismerősök kérésére valószínűleg eltávolította már a facebook az olyan bejegyzéseket, mint "haljatok meg, kit érdekel" vagy "holnap kinyírom magam, jóéjt!"


De elmondom én, hogy nagy valószínűséggel, ha meg is találod az egyiküket, vagy titkosított profilja lesz, vagy az üzenőfalon több tucat "részvétem, mi történt velük? :( nagyon sajnálom, nyugodjatok békében, szörnyű ami velük történt" bejegyzésekbe futsz majd. Például most is fent van még Kadosa Kinga, aki szeptember közepén halt meg.


Nézegesd a youtube emlékvideókat, kis szerencsével talán valaki csinált nekik egy videót, ahol biztos megfogja kérdezni valaki, hogy kik voltak.

2011. júl. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Nagyon megrendített a két lány története el sem tudom képzelni mi vezetett ide hogy öngyilkosságot kövessenek el.

Nyugodjanak békében, családjaiknak hozzátartozóiknak meg őszinte részvétet kívánok!

2011. júl. 7. 22:56
 3/19 anonim ***** válasza:

Tudod mit?

Most már engem is érdekel, megpróbálok utánuk nézni.

2011. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Blikk.hu-n vannak képek róluk persze letart homályosított felvételek..De érdekelne mit tanultak meg úgy egyáltalán kicsit megemlékezésképpen megnézném őket..
2011. júl. 7. 23:08
 5/19 anonim ***** válasza:
19 és 21 évesek, legalább az egyikük Budaörsi nyilván.
2011. júl. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
" A helyszíni szemle, az adatgyűjtés során megállapítást nyert, hogy a 19 éves eleki és a 21 éves budaörsi hölgy öngyilkos lett, halálukat fulladás okozta. A rendőrség az idegenkezűséget kizárta. "
2011. júl. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
igen igen, azt olvastam már. Viszont a 19 éves Zsanettnek Bicske csak tartózkodási helye volt, Elek élt nem messze Békéscsabától azt hiszem.
2011. júl. 7. 23:15
 8/19 anonim ***** válasza:

Elek nem név!

Elek volt a település neve!!!

2011. júl. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ő az:


[link]


06.21-én volt fent utoljára. DE NEM BIZTOS!

2011. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

*Eleken élt nem messze Békéscsabától azt hiszem.


Bocsánat rosszul írtam.

2011. júl. 7. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!