Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátnőmnek szülinapi idézet....

Barátnőmnek szülinapi idézet. De milyen?

Figyelt kérdés

13 éves barátnőmnek kellene egy születésnapi idézet vagy bármilyen aranyos szöveg. Nagyon szeretem őt és ezért szeretnék neki minél jobbat keresni, küldeni.:)

Mindig mellettem állt bármilyen bajban, ellátott a jó tanácsaival.

Lécci segítsetek, minél többet jobbat írni! :)

Előre is köszönöm! 13/L


2011. júl. 10. 17:24
 1/4 Tamy16 válasza:
100%
Nem tudom ismered-e a www.netorian.hu-t, külön kategóriákban vannak az idézetek. Én szoktam jókat találni.Ha a barátnőd esetleg kedveli az angol idézeteket a google keresőbe beírod, hogy "angol idézetek magyarul" ott is jókat találsz, akár angolul, akár magyarul.Remélem tudtam segíteni.
2011. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Az életben 3 fontos dolog van:

TE, Én és a CSOKI !

Ha csokit eszel gondolj rám ,

de ne egyél sokat drága ducikám .


Nekem ezt a kis szöveget írták az egyik szülinapi kártyára , én azóta is örzöm bár igaz én ehhez egy kis saját készítésű csokit is kaptam (az is még meg van ). Ha a barátnőd is csoki mániás akkor tudom ajánlani : D

2011. júl. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
,,Mikor megszülettél- azt mondták- esett az eső.. De nem esett, csak Jézus sírt, hogy elveszítette legszebb angyalát!´´ :)
2011. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha!!! az utolso tok jo!!!
2012. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!