Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Várnátok egy fiura ha ugy...

Várnátok egy fiura ha ugy éreznétek érdemes? (bövebbenlent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon régota tetszik már nekem de mikor megismerkedtünk pont akkoriban jött össze a barátnöjével ez egyéve történt de amiota megismertem akárhányszor van rá alkalma közeledik felém pedig annyira nem barátkoztunk össze hogy igy viselkedjen velem rendszeresen néz,mosolyog,keresi az alkalmat hogy tudjon velem beszélni sőt már arra isvoltpélda hogy a barátnöjével csókolozott és közben engem nézett nagyon sok ismerösöm látja kivülröl ezt ahelyzetet és aztmondják h nem látni h szerelmes lenne a lányba meg tényleg nemugy viselkedik de akkor 1 évenát vele lenne? szerintetek érdemes várnom,vagy lépnem kéne valamit?
2011. júl. 11. 00:55
 1/1 anonim ***** válasza:

hátő.. milyen srác az ilyen? és arra nem gondoltál hogy majd veled csókolózik, akkor is mást fog nézni?.. :S

Miért nem szakít a bnőjével ha nem szereti?


én nem kavarnék bele más kapcsolatába.


egyénként a kérdésedre válaszolva: Ha úgy érezném hogy érdemes, akkor várnék rá.(úgy sincs jobb dolgom elvégre.. :D)

2011. júl. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!