Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Számítógép függőség. Lehet...

Számítógép függőség. Lehet ebből később baj? Fontos. (bővebben)

Figyelt kérdés

Rengeteget gépezek. Most nyáron és év közben is ezzel telik az egész napom. Most van barátnőm, vele találkozgatok, de már akkor is arra gondolok, hogy mikor gépezhetek már újra. A bizonyítványom nagyon jó lett, 4.4 -es átlagom lett. Tanulással semmi bajom. Később programozó vagy biztonsági szakember szeretnék lenni. Amikor gépezek akkor tanulok, programozok, fejlődök és persze facebook. : )

Suliban elismert vagyok a tudásom miatt, kedvelnek. Az osztály legjobb arcai közt vagyok. Sokszor hívnak buliba, stb. de egyszerűen nem kívánok kimozdulni. Mondhatjuk azt is, hogy antiszociális vagyok. Később lehet ebből baj, hogy ennyire magamba zárkózó vagyok vagy ez csak hasznomra válik majd később, hogy szabadidőmben is információkat keresek, tanulok? Nem tudom, hogy mi tévő legyek. Olyan furcsa érzés.


Egy nerd.


2011. júl. 11. 01:46
 1/4 JLlompi ***** válasza:

hát ha még most is gépezel akkor nagy bajok vannak xDD

szerinted az hogy ott görnyedsz a gép előtt hasznorda válik ? inkább sportolj valamit

2011. júl. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem hasznomra válik. Én nem játszok játékokkal. Viszont tudom, hogy ez nem egészséges.
2011. júl. 11. 01:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát az jó ha nem játszol, persze vannak előnyei a gépnek..

de szemprobléma, testileg leépülés meg minden egészségügyi probléma.. társasági életben visszamaradás..

pl képzeld el mennyire más ha egy kölyök egész nap a szabadban lóg / a gép előtt. az egyik valahogy ,,igazából" nem is él.

2011. júl. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó, hogy tanulsz gép előtt, fejlődsz. Engem az érdekelne hogy mióta nyomod ezt, mert előbb-utóbb megunja az ember. Mikor én a barátommal vagyok akkor nem is gondolok a netre, fel se szoktam nézni, hiába lenne lehetőségem rá, amikor meg nem vele vagyok akkor non-stop gépezés :D Nem baj, ha gondolsz rá, valahogy úgy lehetsz vele mint én a fogyókúrával: nem baj, hogy minden percben a kajára gondolok, csak ne egyek. Van egy holtpont, amikor már nem is kívánom azt. Mivel elég sok dolognál van holtpont, lehet hogy ennél is, de ez csak így most jutott eszembe xD:D
2011. júl. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!