Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért van az hogy a tükörben a...

Mért van az hogy a tükörben a dolgokat másabbnak látok?

Figyelt kérdés
Lehet hogy valami nem úgy nézki ott mint valójában?
2011. júl. 11. 13:54
 1/7 skarma ***** válasza:
Hogy érted ezt?
2011. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
úgy néz ki csak pld neked a jobb kezed az a tükörképednek a bal :D
2011. júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezt úgy értem hogy mondjuk látok a tükörben valahol egy anyajegyet amit ha megnézem akkkor nincs ott pl a hasamon.

Vagy másabb formája van vminek mint a tükörben.

2011. júl. 11. 14:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és ezt elfelejtettem leírni csináltam egy varázslatot de már régebben mostanában már nem foglalkozok ilyennel kb 1 éve vmi szépítő varázslat volt a teliholdnál csináltam.De akkor semmi nem történt.Persze más dolgogat is csináltam...
2011. júl. 11. 14:10
 5/7 skarma ***** válasza:
ja és még csodálkozol? Nem lehet játszani ilyesmikkel, mert következménye van
2011. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi "sokat" segítettél! De tulajdonképpen ezt a kérdést nem örömömből írtam hanem azért mert nem merem elmondani senkinek!Nem tudom h mi van már nem merek tükör elé menni mert félek tőle h meglátok vmit! Akkor ezt teljesen kezdőként csináltam de erre nem számítottam!
2011. júl. 11. 14:24
 7/7 skarma ***** válasza:

Sajnálom, ha nem segítettem, de ezen szerintem nem is lehet. Sajnos egyre több ember szeretne varázserőt, meg hókusz-pókuszol minden felelősségtudat nélkül.

Egyet ajánlok, hátha azzal segítek: ne keress semmit az ezoterikában, mert az egy kifordított hülyeség. A spiritualitás már egészen más tészta. Próbálj túllépni a félelmen, ne bámulj mindig a tükörbe, mert attól csak jobban megijedsz. Az első lépés az önismeret, de vehetsz spirituális könyveket, és tanulj azokból. Az ezoterikát viszont felejtsd el, mert az hülyeség, úgy ahogy van.

Ha elérsz egy bizonyos szintet, szerintem elmúlik ez a tükrös dolog, vagy legalábbis már nem fogsz törődni vele.

2011. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!