Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tetszik a Nani név?

Hogy tetszik a Nani név?

Figyelt kérdés
:D
2009. márc. 31. 00:24
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
ha ez egy becézés akkor már csak elvből is utálom, ha valakinek ez a rendes neve, akkor szerintem borzalmas, de nem tudom utálni, mert sajnálatot érzek az iránt akinek ezzel a névvel kell élnie
2009. márc. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha gyereknek kell ilyen nevet adni borzalmas. Kutya, vagy kisállat névnek elmegy, de még annak sem adnám.
2009. márc. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
nem tetszik
2009. márc. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Hát hörcsögnek vagy mókusnak okés. Ha ez valami (női?) név becézése akkor nem tetszik. Bocs. Eleve utálom, ha egy alapból szép nevet becéznek,főleg ha ilyen röhejes módon.
2009. márc. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Az első négy válaszoló megírta a válaszát, és le lettek pontozva. A kérdésre adtak értelmes, odaillő választ, akkor miért kell lepontozni? Én egy kicsit fordítottam a százalékokon, hisz nekem is hasonló a véleményem, hogy ha még egy pici gyereknek elmegy becézgetésre, de egy felnőtt embernek borzalmas. Sok anyuka nem gondol arra, hogy egyszer felnő a gyerek és milyen szorongásai lesznek a neve miatt.
2009. márc. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%

köszi utolsó válaszoló:)

első

2009. márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Hééé, még csak most látom a kérdést! : ))


Nem tudom, hogy van-e ilyen vezetéknév amúgy :D Nekem itt az oldalon ez a nickem... De hogy a kérdésedre is válaszoljak, Nekem tetszik, azért " találtam ki " :D


Egyébként úgy jött, hogy : Anett->Anetta->Nanetta->Nanett->Nani : )))


Jót mosolyogtam a kérdésen : ))


Nani

2009. márc. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként, valamelyik neves kérdésnél láttam a válaszod végén és unatkoztam :D:D..............
2009. ápr. 1. 20:58
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Okés : ) Nincs gond : ))
2009. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!