Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Szíriusz,...

Mi a véleményetek a Szíriusz, Milán és Dominik nevekről?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a Milán tetszik, a Szíriusz az nem valami Harry Potterbe volt? :D
2009. márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szíriusz: az olyan Harry Potteres.

Milán: csak komoly "emberen" tudom elképzelni.

Dominik: felnőtt Dominikkal még nem találkoztam, de olyan társaság-központú, népszerű emberrel kötöm össze.

2009. márc. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Milán nagyon tetszik, a másik kettő nem.
2009. márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül a Milán tetszik, egy Szíriuszt viszont kinevetnék. Nem bántás akart lenni, de elképzeltem, hogy bemutatják az újszülött "kis Szíriuszkát".
2009. márc. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Nekem csak a Dominik tetszik, de az nagyon! Én is ezt a nevet szeretném adni a gyermekemnek, ha fiú lesz:-)
2009. márc. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
A Milán és Dominik, nagyon szépek, és nincsenek is túlcsicsázva. De a Sírius akkor már egyszerübb Harry-nek vagy Ron-nak hívni a gyereket :D szerintem botrányosan kaki.
2009. márc. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem tetszik a Szíriusz, csak magyarul leírva nagyon bután néz ki. De ha angol nyelvterületen élnék, én simán adnám a Sirius nevet. Magyarországon viszont nem. A Milán nevet nem szeretem nagyon, nekem a milánói makaróni jut eszembe. A Dominik szerintem nagyon szép név, csak mostanában nagy divat, rengeteg Dominik nevű kisfiút ismerek 0-5 év között.
2009. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A Milán a legjobb, a másik kettő borzalmas. Mostanában mindenkit Dominiknak hívnak.. ÁÁÁhh..
2009. márc. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom tetszik, de a fiamnak nem adnék Szíriusz nevet, ez valahogy olyan "felsőbb világi", nem tudom máshogy megfogalmazni. :) A hörim neve viszont pont Sirius. :D Legszebb a Milán szerintem.
2009. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A Dominik és a Milán nekem is tetszik, de a Szíriusz az borzalmas!! Ennél már csak a Medox a rosszabb!!
2009. márc. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!