Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "Az apad fasz*t mostmar...

"Az apad fasz*t mostmar baz*meg *uss. Nem pletykáltam semmit" Erre valami ütős visszaszólás?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Veszek neked karácsonyra egy Szép magyar beszéd könyvet
2011. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1, Az ilyen stílusban beszélő embereket kerüld el. A stílus maga az ember, neked nem kell lealacsonyodni a szintjére.

2, legjobban azzal lehet meglepni a vitapartnert, hogy váratlanul igazat adsz neki: "Ja, akkor bocs, tévedtem". Konfliktuskerülés.

3, Semmi értelme a folyosói bölcsességek után kutatnod, ha ott és akkor nem volt frappáns replikád, már nem célravezető újra felszítani a haragot.

4, Vagy egyszerűen válaszolsz az Ő stílusában, de ilyen javaslatot nem teszek.

2011. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Üzenetet küldött a kis féreg,azóta pedig már nem online..
2011. júl. 12. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
te kussoljá vagy meg.baszom a gyomrod
2011. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Haaha.. Hannah Montanában volt egy ilyen, hogyha lemész kutyába bolhás leszel. :D szóval érted. Intézd el korrektül, de bunkón az embert, úgy, hogy... Ha ismerném az illetőt, akkor jobban tudnék segíteni, de te ismered a szituációt is, keress gyenge pontot.

ja egyébként: ( szeretem ezt a beszólást...:D ) sajnálom anyádat, gyereked várt oszt te jöttél.

mondjuk engem emiatt meg akartak már verni, de én csak azokkal vagyok bunkó akik megérdemlik, azokkal akik pl. ártottak valamit, vagy ilyen kis gfhdjej-ek. Tehát tedd oda magad és szólj vissza, és azt is mondhatod h nem lesz attól menő ha káromkodik... Ugyanolyan lúzer kis senki lesz.:D

2011. júl. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát én inkább nem szólnak semmit hanem kiröhögném!!

De ha mégis akk vlami jó hoszú dumát elkezdenék h h lehet így beszélni stb.

2013. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!