Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes lenne vele felvenni a...

Érdemes lenne vele felvenni a kapcsolatot újból?

Figyelt kérdés
Osztályban a legjobb barátnőm volt ez lány akiről írok.De mióta a giminek vége lett,nem jelntkezik,írok neki sms-t nem ír rá vissza.Szerintetek érdemes lenne vele felvenni újból a kapcsolatot?
2011. júl. 13. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem, majd lesznek uj barataid az uj helyeden.
2011. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Hogy vennéd fel a kapcsolatot ha nem ír vissza?
2011. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
telefonon keresztül,de nem ír vissza
2011. júl. 13. 18:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nem akar visszaírni, akkor hagyd:S

Max írj neki egy levelet, de ott, ahol tudod, hogy BIZTOS elolvassa, ha tudod, hogy facebookon tuti olvassa, akkor ott, hogy Szia, utoljára írok, próbáltam veled felvenni a kapcsolatot, nem tudom, hogy direkt vagy véletlen nem írtál vissza, nem tudom csináltam vagy modntam-e valami rosszat, amiért nem akarsz velem beszélni, nem tudok róla, bocs, ha szeretnél beszélni írj:)


Bocs, de én midnig arra gondolok először, hogy megbántottam vlamivel, úgyhogy ez az első ami eszembejut:/

2011. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
csak azért kérdeztem mert velem is ez van =/ de köszi utolsó, sztem ez jó ötlet :) kipróbálom majd ezt h írok neki "utoljára".
2011. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

arra nem gondoltál, h azért nem ír, m nincs pénz a telóján? O.o

a pasik akik nekem írtak, tiszta telófüggők, én + lesz.rom a telót, és sosincs rajta pénz.

ezért nálam az jár jól, aki neten ír.

lehet, h ez a bibi?

2011. júl. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
e-mailre se reagált
2011. júl. 13. 18:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Én tudod ilyenkor mit csináltam? Többé nem írtam az ilyen embernek. Így múlt el már több "barátságom", de ha csak én próbálkozom, akkor az nem is barátság onnantól.

És hidd el, nem bántottam meg semmivel senkit, és engem is "hagytak" így el. De én nem bánom. Mert én sem foglalkoztam azontúl vele. Ez ilyen.

2011. júl. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

18:27-esnek igaza van.

Ha csak egyoldalú a dolog, annak semmi értelme, én is eljátszottam már párszor, hasonló végkifejlettel. Hagyd a pics.ába, új emberekkel bárhol, bármikor megismerhetsz, nem éri meg arra szánni az idődet, hogy olyanokkal foglalkozz, akik nem is tartanak rád igényt.

2011. júl. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!