Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tisztítsam a fülem? Vagy...

Hogy tisztítsam a fülem? Vagy ti hogy szoktátok vagy hogy érdemes hogy jó maradjon a hallásom?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Én fültisztító pálcikával szoktam, igaz sokan azt mondják így nem helyes, de még így is jobb, mintha tele lenne zsírral, mert ln gyűlölöm, ha nekem, vagy más embernek olyan. Igénytelen. A begyöpösödött emberek azt monják nem kell tisztítani...-.-"
2011. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elvileg nagyon egészségtelen tisztítani, de vegyél fültisztító pálcikát, ha akarod, én is ezzel szoktam, ahogy gondolom az emberek döntő többsége.
2011. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a fület nem tisztítjuk mert ha elkezdesz ott matatni minden nap: kiszárítod megsérül beljebb tuszkolod a dolgokat na akkor van gáz csak ameddig elérsz zsepivel kitörlöd azt jóvan.ha tényleg érzed hogy jó lenne mert v.mi van ott akkor fülpiszkálózz de ne sűrűn.

Ha meg tompán hallasz nem biztos hogy pucolni kell lehet hogy már más gond van.

2011. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A fültisztítót nemkell tüvig belenyomni b@zdmeg XDDD
2011. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
WC pumpa az a legjobb. Lásd: Al Bundy.
2011. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fültisztító pálcikával szoktam hetente 2x.
2011. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vattával vagy zsepivel. ameddig beérsz.
2011. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zserno válasza:
A fültisztitó pálcika a lehető legrosszabb tanács. Ha a legtöbb ember a kútba ugrik utána ugrasz? Öntisztulós a fül. A külső járatnál lehet tisztítani de a belsőt nem ajánlatos mivel baktériumokat vihetsz be és komoly fülgyulladásod lehet..
2014. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!