Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legszerencsétlenebb...

Melyik a legszerencsétlenebb horoszkóp? Aki úgy érzi magát hogy nagyon szerencsétlen írjon ide a horoszkópja.

Figyelt kérdés
pl nekem ikrek :D
2011. júl. 19. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
nyilas? vagy most mit kell ideírnom? :D
2011. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a horoszkóp nagyon-nagyon sokmindentől függ,bolygóállás stb.

én nagyon szeretem,hogy halak vagyok,bár a túlzott ragaszkodásom és érzelmességem néha iszonyatosan nagy terhet jelent számomra.

2011. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
oroszlán
2011. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja, és szeretném, ha lenne párom, aki halak...
2011. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Five Star válasza:
Ilyen nincs h legszerencsétlenebb :D A nyilas meg oroszlán az kifejezetten erős, de az ikrek se rossz :P Amúgy tényleg attól függ most mondhatnám h a halak született vesztes az érzékenysége meg a félénksége miatt de ez se igaz mert a művészetekben pl. jók :P Szal ilyen nincs h legszerencsétlenebb.
2011. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de azért van egy ismerősöm aki halak a horoszkópja és nagyon bátor az attól függ az nem mindenkire jellemzi szerintem
2011. júl. 19. 18:03
 7/8 A kérdező kommentje:
akinek még van információ erre a kérdésre az írjon :)
2011. júl. 19. 18:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Halak, egyértelmű
2012. jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!