Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az olyan...

Mit lehet tenni az olyan barátnővel, aki bármikor ha keresem ilyen-olyan indokkal lepattint, és soha sem ér rá (2 lány "barátsága)?

Figyelt kérdés
Hogy lehetne észhez téríteni, hogy figyeljen Te is élsz és létezel és jó lenne ha néha rád is figyelne és érdeklődne mi van veled vagy valami? Amikor nagyon nagyon ritkán ráér akkor viszont jól elvagyunk.
2011. júl. 19. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Át kell sorolni a "jó haver" kategóriába, és amikor ráér, jól el kell lenni vele. Ennyi.:-))
2011. júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mással elszokott menni ide-oda?

Mert ha nem , lehet valami lelki baja van és otthon szomorkodik és azért nincs kedve elmenni.

2011. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ha csak te keresed, ő téged nem, vagy csak akkor keres ha éppen ráér(nincsen más) akkor te is csináld vele ezt. nálam is tök ugyan ez van..:/
2011. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok és mióta ismeritek egymást? Ha már mindketten dolgoztok/vagy csak ő akkor érthető, ha pihenésre vágyik, de egyedül. Ha meg iskolások vagytok, akkor hagyd hadd élvezze a szünetet, ilyenkor tud olyan programokat szervezni amiket tanulás mellett nem tudott vagy egy kis egyedül létre vágyik. Ha jól elvagytok, amikor tudtok beszélgetni akkor nincs nagyobb gond. Ha nem is keres akkor is tudja hogy vagy és ha látja, hogy komolyabb dolog van, akkor biztosan megkeres.
2011. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 20-on évesek vagyunk,ő dolgozik, én munkát keresek.Általános iskola óta ismerjük egymást(kisebb megszakításokkal)Mással el szokott menni meg bulizik,meg egymásnál aludnak írogatnak a közösségi oldalukra stb ... Én keresem őt, ő sosem (vagy csak ha kell valami akkor)
2011. júl. 19. 20:16
 6/7 anonim válasza:
100%
A lehető leghamarabb építsd le a kapcsolatot. Ezt tapasztalatból mondom. Én egy 20 éves barátságot építettem le. Rosszul esett, de meg kellett tennem és jól jártam. :)
2011. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy már sokszor próbáltam nem foglalkozni vele, nem keresni de mivel nincs más így valahogy mindig visszatévedtem hozzá... Pedig tudom hogy így rossz!
2011. júl. 22. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!