Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Előfordulhat, hogy vki szandek...

Előfordulhat, hogy vki szandekosan leönt hatulrol testapoloval az utcan sötetben?

Figyelt kérdés
Tegnap este egy csendes majd egy forgalmas utcan setaltam, zenet hallgattam és par perc elteltével azt vettem eszre, hogy hatalmas nagy feher folt van a fenekemen , ami lefolyt vegig a labamon. (farmer volt rajtam). Testapolonak tunt. Nem ultem bele otthon testapoloba, vegig neztem mindent,de semmi olyan jelet nem talaltam, hogy en csinaltam volna magamnak. Lehetseges, hogy az utcan viccelödött ezzel valaki? Testapolo volt, sürü, zsiros és illatos..
2011. júl. 20. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
és te nem vetted észre, hogy leöntöttek?:)
2011. júl. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és azt se vettem volna eszre hogy beleülök majd felszivodik a szekrol a testapolo?
2011. júl. 21. 09:16
 3/3 anonim válasza:
100%
Szerintem az nem testápoló volt...
2019. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!