Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Tímea nevű ismerőseitekről...

A Tímea nevű ismerőseitekről mi a véleményetek? : D

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 18:52
 1/6 A kérdező kommentje:
szóval hogy milyenek ők?(tulajdonságok)
2011. júl. 21. 18:57
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
külsőre szépek, akiket én ismerek, belsőre meg, aranyosak, segítőkészek, jófejek...
2011. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kettőt ismerek, az egyiket nagyon, a másikat annyira nem, de azért megpróbálok érdemi választ adni.

Az egyik velem egykorú, a haverom. Külsőre nem egy szépség (de nem is csúnya), inkább átlagosnak mondanám. Elég nagy méretekkel van megáldva a drága, ha ez számít valamit.:D A természete elég makacs és önző, többet vár el másoktól, mint amennyit ő hajlandó megtenni értük. Konformista is meg nem is, ergo követi a divatot, de csak mértékkel (nem egy hülye p*csa). Viszonylag értelmes, tud fogalmazni meg minden, tehát hülyének sem nevezhető. Az a baj vele, hogy elég ingadozó az állapota, először elküld a halálf*szára, rá 5 percre meg ölelget. Néha idegesítő tud lenni.:D Addig pitizik, míg el nem éri nálad, amit akar. Nagyszájú, őszinte és van humorérzéke.:D Kb. ennyi.

A másik az unokatesóm anyja, nem látom gyakran, nem is beszélek vele sokat, így csak felületes véleményt sikerült alkotnom róla. A küllemét úgy tudnám leírni, hogy elég törékeny teremtés, szépnek mondható, de semmi különös (legalábbis számomra, mások jobban el vannak ájulva tőle). Csendesnek, visszahúzódónak, érzékenynek, békeszeretőnek és nyugodtnak tűnik. Végülis "normális", szolid és egyszerű, szóval az átlagból nem nagyon tűnik ki. Többi tulajdonságáról sajnos nem tudok nyilatkozni, de azt már levágtam, hogy nem olyan, mint az először említett egyed. Tanulság: nem lehet ilyenekre alapozni, de azért válaszoltam, mert azt reméltem, segíthetek. Remélem, kielégítő voltam.:D

2011. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is kettőt ismerek,de az egyikkel csak egy hetet voltam együtt és nem tudtam megismerni jól,szóval róla nem tudok mondani semmit :D

A másik osztálytársam 4 éve,őt jól ismerem.Ő kedves,aranyos,segítőkész,jól rajzol,álarc mögé búj,jó fej,lehet vele bulizni,benne van minden rosszban,okos most így hirtelen ennyi :D

2011. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen és azt is hogy ilyen részletes leírást adtatok:P:)
2011. júl. 22. 19:52
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Bohókás, szétszórt

kedves, aranyos, megbízható

humoros, szeretetteljes

2012. okt. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!