Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen íze van a patkányméregn...

Milyen íze van a patkányméregnek? Egy vak lány akar megölni!

Figyelt kérdés
Összejöttem egy vak, goth lánnyal és már párszor viccelt azzal, hogy hogyan ölne meg. ( Először halál komolyan elmondta, majd nevetett és aztmondta csak vicc) Most áthívott magához vacsorázni és félek, hogy ha nem is szánt szándékkal, de tesz bele valamilyen mérget. Segítsetek! Féltem az életem!
2011. júl. 22. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
kérdezd meg, hogy bele tett e valami nem odaillőt
2011. júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elég sekélyes a fantáziád.tele van ellentmondással.
2011. júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha megakarnál valakit ölni, akkor elmondanád neki??? Nem hiszem.
2011. júl. 22. 15:23
 4/9 anonim válasza:
21%

Ha vak lennél, tudnál főzni?

Nem hiszem...

-.-

2011. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez a "kérdés" viccnek se jó vagy,humor topik.
2011. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen íze van mert ha megkostólnám és mivel az méreg nem írnék ide többet mert meg döglenék.Szóval ez egy hülye kérdés okosabb lennél hogy ha nem jönnél össze furcsa hülye goth és még vak lányokkal.ha vak akkor honnan tudja milyenek a goth-ok??
2011. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A patkányméreg pl. állítólag finom, édes ízű. Pont azért, hogy ráharapjanak a rágcsálók.


Ami a gyilkosságot illeti: kinéznéd belőle, hogy megmérgez? Mert csak akkor van okod aggodalomra.

2011. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Axdam válasza:

A kérdés tényleg vicces:), szerintem a kiscsaj csak keménykedett.


Viszont a legjobban a hozzászólásokon röhögtem: "ha vak akkor tud főzni?", "ha vak akkor honnan tudja milyen a...."


Egy vak attól még hogy vak kiválóan főzhet ha megtanulta, ismerek egy-két vak lányt aki jobbat és finomabbat főz mint egy-két látó háziasszony:).


A másik meg hogy ismerhet stílusokat biztos van kis szájacskája és megtudja kérdezni, és van két füle mint mindenkinek és hallja a választ :D.


a következőképpen tudom elképzelni:


-Hééj Julcsi, milyen a gót stílus?

-Minek az neked?

-Hát mert az szimpi, az akarok lenni!

-Oksa mondom ...


Azért ha fura az íze mégiscsak akkor kedvesen mosolyogva mond hogy rendeljetek pizzát:D.

2015. febr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

ÉN is vak vagyok, és Képzeld, éltem együtt vak lánnyal aki bizony meg kell adni ha akart, csudi jót tudott főzni.

Amúgy pedig ha kinézed belőle hogy erre képes lehet, Üljetek le és beszéljétek meg.

KÉt vége lehet a dolognak. a csaj besértődik, és otthagy, vagy nevettek egy jót és közli hogy hülyegyerek.

ha Komolyan ettől félsz, akkor viszont gond van.

2020. ápr. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!