Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom miről beszélgessek...

Nem tudom miről beszélgessek vele. Ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit nagyon kedvelek(mint barát) mindig beszélgetünk facebookon, de nem mindig jut eszembe,hogy mit kérdezzek. Szerintetek miről kérdezzem, miről beszélgessek vele ami mondjuk őt is érdekelné?
2011. júl. 23. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

mióta ismered? honnan? milyen sűrűn taliztok?

nekem is volt ilyen, és tudtam hogy ilyen hülyeféle és ilyeneket kérdeztem: első szó, fogkefe színe, kedvenc/utált testrész, kádba vagy zuhanyba fürdés, szerencseszám.. ((:

2011. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én megkérdezném, hogy mi a véleménye az LHC-ben folyó részecskegyorsítás lehetséges féregjárat-létrehozó hatásairól.


VAGY


Mit csinált aznap. :)

2011. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: hát már egy jó ideje ismerem mert itt lakik a faluba csak nem rég lettünk jóba :))

Második válaszoló: úristen ilyet nem kérdezek..XD azt,hogy mit csinált ma azt kérdeztem :)

2011. júl. 23. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!