Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kör című film lényege? Nagyon...

Kör című film lényege? Nagyon nem értem így a 100. nézés után sem.

Figyelt kérdés
már láttam egy csomószor, mégsem értem :S Pl. A ló minek ijed meg Rachel-től amikor meglátja? Rachel ugye azért nem halt meg mert lemásolta a kazettát de miért került a kútba? Miért szabadult ki samara? Richard Morgan miért lett öngyilkos? Miért nem látszódott a kazettán a kamera mikor Anna Morgan a tükör előtt fésülte a haját? Miért jött ki a légy a tv-ből? És Samara is hogy tudott kijönni a tv-ből? Noah meghal a film végén mert nem másolta le, de hogy tud hozzá menni Samara a tv-n keresztül? Az már egy másik kút mint amibe Rachel bennevolt és kiszabadította...Annyi mindent nem értek...
2011. júl. 23. 17:43
 1/3 szamóca.. ***** válasza:

azt a filmet kb.. nem is tudom... naaagyon rég láttam, de megpróbálom:D

1. mert a kiscsaj aki a kazettát csinálta, neki volt vmi összetűzése a lovakkal, és akit összefertőzött, azoktól is féltek a lovak.

2. hogy jobban megértsd a kiscsaj körül fonódó szálakat.

3. hogy létrejöhessen ez a film

4.mer egy pszichopata hülye volt a lánya.

5. mert nagyon ratyi lett volna ha látszik, és el akarták hitetni, hogy ezt valójában nem is kamerával vették fel.

6. a drámai hatás fokozódása végett.

7. ez buta kérdés egy fikcióra épülő horrorfilmnél. csak úgy, kétlábon. mert az úgy ijesztő nagyon.

8. lásd 7.-es pont.

2011. júl. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Innen (is) látszik, hogy az amcsi Kör szar. A japán az igazi. Abban nincsenek lovak, légy meg csomó dolog, amik nem jelentenek semmit, a sztori is sokkal érthetőbb, bizarrabb, stb.


Régen láttam már, de megpróbálok válaszolni: gondolom azért ijedt meg tőle a ló, mert akin rajta van az átok, attól fél. Azonban ha valóban így lett volna, nem ijedt volna meg tőle, hiszen már nem volt rajta, mert teljesítette az átkot addigra.


Azért került a kútba... Most mondanám, hogy mert belemászott, mert az eredetiben az van, de nem tudom, miért.


Ki mondta, hogy "kiszabadult"?


Biztos megőrült, hogy meghalt a felesége, a lánya meg olyan(ami az eredetiben szintén nem így volt).


Mert gondolom amikor a képeket a kazettára vetítette, úgy tette, hogy a lényeg látszon rajta, vagy mi...


Na, ezt nem tudom tényleg, gondolom valami filmes fogás.


Úgy, hogy voltak képességei, amik ezt lehetővé tették.


Á, nem ér semmit ez a film. Ajánlom, hogy nézd meg az eredetit.

2011. júl. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
eltemették azért szabadult ki.a csaj vitte ki
2013. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!