Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy valakit...

Létezik olyan hogy valakit feljelentenek kiskorú megrontásáért?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm kért meg rá hogy járjak utána.Ez alatt annyit értek hogy egy kiskorú(lány)lefeküdt egy nagykorúval és bár nem ellenkezett végül feljelentené mert a csávó teherbe ejtette és nem akarja a gyereket vállalni.Mennyiben értelmes ez?!Legyenek szivesek csak olyanok szóljanak hozzá akik értenek ezekhez a dolgokhoz.köszönöm előre is!
2011. júl. 24. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
létezik, habár ezesetben szemétség a lánytól hogy lefekszik vele aztán meg feljelenti, de mindazonáltal igen, megteheti
2011. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ha a barátnőd elmúlt 14 és nem történt nemi erőszak, akkor nem büntethető. Szerintem inkább gyerektartásért pereljen majd.

2011. júl. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elmúlt 14.és igazatok van szerintem sem csak tudni akartam valaki másnak is a véleményét.azért jelentené fel mert megcsalta..és mert nem akarja felvállalnia gyereket.
2011. júl. 24. 17:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy megcsalásért feljelenteni??

Nem is fogják kiröhögni...

2011. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha elmult 14 akkor nemis kiskorú szóval nincs miről beszélni :D
2011. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem a megcsalásért jelenti fel hanem azért mert nem akarja elvállani a gyereket!!!!!!!!!!
2011. júl. 24. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!