Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akiknek nincsenek barátai!...

Akiknek nincsenek barátai! Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Azok akiknek nincsenek se barátai se haverjai, mivel töltitek a napjaitokat, a nyarat? Néha nem tör rátok sírógörcs emiatt? Nem kérdezitek, hogy miért??? Nem vagytok emiatt túl indulatosak a szeretteitekkel (családtagokkal)?
2011. júl. 24. 19:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát, nekem nincsenek se barátaim se haverjaim. Haverokra nincs is szükségem. Nekem egy igaz barát kellene, egyetlen egy is elég lenne... Miért pont én? ezt szoktam kérdezni. Azt tudom, hogy miért: mert én nem vagyok olyan felszínes tömegember mint ők, és ezért nem szeretnek. Akik nem olyanok, azok érzik, hogy mi valahol többek vagyunk mint ők, és elvileg jobban kéne éreznünk magunkat, én mégis azt kívánom, bárcsak olyan lennék. A sírógörcsöt ismerem; nem több mint pár hónapja még a szobám sarkába görnyedtem, sírtam, és azt kérdeztem, hogy MIÉRT ÉN?! PONT ÉN?! de... mostmár az sem megy. Feladtam. A sírás nem old meg semmit. Talán valahol beletörődtem... abba hogy nem szeret, és soha nem is fog szeretni senki.
2011. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én elég nyitott személyiség vagyok, pillanatok alatt ismerkedem bárkivel, viszont inkább itthon vagyok. Lehetnének közeli barátaim, de valahogy inkább itthon vagyok, egyszerűen nincs kedvem találkozni senkivel. Ha valahova el szeretnék menni, pl beszélgetni, buliba vagy csak meginni valamit, bármikor megtehetem, nagyon sok ember számát tudom, aki szívesen eljön. Kb 13-19 éves koromig naponta eljártam otthonról, sokat éjszakáztam is, rengeteget diszkóztam, házibuliztam (heti 3x). Most 24 évesen picit már unom ezeket. Itthon szinte sosem unatkozom. 24N
2011. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hát igen, ismerős a helyzet, velem szó szerint ugyan ez van. Van 2 lány akivel tudok találkozni de igazából mindkettőnek megvan a saját baráti köre szóval így már nem az igazi. Nem beszélve arról, hogy szinte soha nem érnek rá vagy nyaralnak vagy dolgoznak. Engem nem egyszer elkapott a sírógörcs ezen a nyáron amikor itthon döglöttem egyedül és arra gondoltam, hogy de jó lehet azoknak akik ide-oda mennek a barátnőjükkel. Aztán valahogy mindig lenyugodtam, mert ha kisírom magam az megnyugtat. Igazából én eléggé közvetlen vagyok, csak az a baj, hogy nincs közös témám az ismerőseimmel, engem nem érdekelnek azok a dolgok amikről ők beszélnek. Azért remélem egyszer majd lesz legalább 1 olyan ember akit a barátomnak mondhatok.


20L

2011. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 ji..... ***** válasza:

Hány éves vagy? Pl. az iskolában sincs egyetlen személy sem, akivel jóban vagy? Vagy egy hasonló korú rokon?

Én sem vagyok egy barátkozó típus, mégis van egy "legjobb barátnőm", és még néhány jó barátom. Sokat vagyok egyedül otthon, de engem egyáltalán nem zavar, sőt, szeretem! :)

2011. júl. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%

az emberek túl buták és unalmasak ahhoz hogy barátoknak hívjam őket


nem értem hogy azok, akik még csak nem is különcök miért problémáznak ennyit az ismerkedésen

2011. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 ji..... ***** válasza:
Több válaszban is olvasható, hogy "az emberek többségét hülyének tartom", "mindenki felszínes", stb. - ilyen hozzáállással persze, hogy nem lehet egy barátot sem találni. Való igaz, hogy sokkal több a hülye és felszínes ember, mint aki nem, de ettől függetlenül nem értem, hogy az iskolában, munkahelyen, vagy bárhol, ahol gyakran van az illető, nem talál egy olyan személyt sem, aki kicsit is szimpatikus lenne, vagy beszélgetni lehet vele...
2011. júl. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Az élet barátok nélkül olyan mind egy másodfokú egyenlet:Teljesen értelmetlen ! Szerezz magadnak barátot !
2011. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Voltak barátaim most nincsenek... vagy én vagyok különc vagy ők mindannyian...ezt most nem részletezném, az egy másik kérdés lenne... 1-2 ember van akire azt mondanám hogy jóban vagyunk de ők nem barátok! :( A barátság nekem annál több, hogy jóban vagyok valakivel. Suliban van ez az 1-2 "barátom", de nyáron nem tudok velük találkozni, mert az ország különböző részein lakunk, utazás nem megoldható :S
2011. júl. 27. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!