Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akiknek nincsenek barátai!...

Akiknek nincsenek barátai! Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Azok akiknek nincsenek se barátai se haverjai, mivel töltitek a napjaitokat, a nyarat? Néha nem tör rátok sírógörcs emiatt? Nem kérdezitek, hogy miért??? Nem vagytok emiatt túl indulatosak a szeretteitekkel (családtagokkal)?
2011. júl. 24. 19:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem is kellenek. Minek azok? A szülőkkel nem ugyanolyan jól el lehet lenni? Persze ahhoz már érettség kell, hogy ne érezd "cikinek". 25/L
2011. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy ciki, hanem hogy azért mégiscsak jó ha az embernek vannak barátai. Ha elkerül más városba, tanulni, dolgozni, nem lehetnek mindig vele a szülei. Arról nem is beszélve, hogy nem mindenkinek "adatik meg" mindkét szülő.
2011. júl. 24. 19:49
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem van 1 - 2 barátnőm, de amióta vége a sulinak nem találkoztunk csak nyári gyakorlaton

túlélem, egész nap itthon vagyok, de legalább van fent az arcomon pakolás, a hajamon is, mert növesztem, takarítok, zenéket teszek telómra, filmeket nézek, itt lógok, átnézem a cuccaimat, hogy mit kéne rajtuk alakítani, mert már elég unalmasak, szerencsére mindig jut eszembe valami

amúgy tavaly tornáztam itthon, ezen a nyáron valahogy nincs kedvem, meg nem is érzem annyira szükségét

nem szoktam sírni, mert egyszerűen nem, de nagyon rossz érzés, mintha a lelkem és a szívem fájna, viszont az angyalkártya megnyugtat, mindig ad valami jó tanácsot, így mostanában nyugodtan el tudok aludni

a miértre tudom a választ, egyszerűen nem megy a másokkal való kommunikáció, meg nehéz is olyan embereket találni akikkel jól elvagyok, rohadtul sz@r személyiségem van

indulatos az mindig vagyok, mert olyan uralkodó típus vagyok, utálom amikor nagy a zaj és emiatt nem tudok aludni vagy csak létezni itthon, és tesóm haverjait is nehéz elviselnem, egyáltalán idegeneket nehéz itthon elviselnem

2011. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19:55-ös: Mintha csak én írtam volna.Velem is ugyanez a helyzet.
2011. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"örülök" hogy nem csak én érzek így.

Amit leírtál az rám is igaz teljesen. Én is nehezen barátkozom, de próbálok, de új barátokat szinte képtelen vagyok szerezni, a régiek meg... hát azt most hagyjuk :S

De én annyira szenvedek itthon, nem tudom lekötni magam semmivel, mintha be lennék zárva, sehova nem tudok elmenni ahol jól érezném magam.

2011. júl. 24. 20:06
 6/18 A kérdező kommentje:
most próbálom hasznosan tölteni itthon az időm, hogy ne érezzem magam annyira egyedül, esetleg nem adnál ötleteket? :) mit értessz azalatt h átalakítod a ruháidat? :) miket csinálsz velük?
2011. júl. 24. 20:15
 7/18 r-chee válasza:

Azért mindenkinek van 1-2 barátja, akivel valamilyen módon tud is kommunikálni. Nélkülük az idő nehez megy el, de eltelik azért.

Az emberek nem egyformák, ilyen téren sem. Kinek jobb, kinek rosszabb.

2011. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

igazából most még semmit nem csinálok a ruháimmal, mivel varrni kéne és varrónőnek tanulok, de nincs saját gépen, szóval majd suliban kell megcsinálnom

de amit elgondoltam pl.: nadrágom térdére varrok egy másik farmer anyagból kiszaggatott "foltot", van egy átmeneti, hosszú kabátom arra kéne varrni fekete anyagból valamit, blézeremet kéne szűkíteni, már ha lehet, mert bélelt és leopárdmintás anyagból foltokat varrok rá

kb mint ez [link]

egy másik blézerem gallérját ki akarom varrni fekete anyaggal, a gallérra teszek biztostűket, a zsebfedőre és kézelőre pedig leopárdmintás anyagot

és venni akarok még szegecseket, láncot, patentokat, felvarrókat, mint ezek itt [link]

nadrágot kéne még felhajtanom, mert hosszú, szűkíteni is lehet, hogy kéne, de ha találok egy ilyen cipőt akkor nem

[link]

amúgy pólóimmal nem tudok mit kezdeni, de nem is akarok, van egy kis farmer mellénykém azzal simán fel lehet venni, arra még esetleg teszek láncokat meg szegecseket

még akarok farmerból varrni ujjatlan kesztyűt, azt még meglátom

egyébként pedig ez a klip inspirál http://www.youtube.com/watch?v=ShQTEUjdBxY

2011. júl. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

ezt a képet kerestem [link]

tudom, hogy belinkeltem, de itt jobban látszik

2011. júl. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Ez velem olyan szinten igaz, hogy nehezen barátkozok, hogy nehezen találok IGAZI barátokat. Persze vannak haverjaim de őket nem tartom igazi barátnak, ez főleg azért van mert az emberek többségét hülyének tartom, egyszerűen még azokat is akikkel jóban vagyok.. egyszer mondanak valami bunkóságot vagy hülyeséget és nekem itt vége is.. néha úgy érzem, hogy tényleg nincs a közelemben egy normális ember se.


nem tudom, ez majd változni fog, most egyenlőre itt lakok, nincs sok lehetőségem..

2011. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!