Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A rómeo és júlia hány oldalas,...

A rómeo és júlia hány oldalas, mennyi idő alatt alatt olvastátok ki?

Figyelt kérdés
kb 300 oldalas könyvet mennyi idő alatt olvastok ki? tegyük fel korlátlan szabadidővel, tehát egész nap olvashatnád.
2011. júl. 25. 01:54
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Te így méred a könyvet? Érdekes.

Lévén, hogy a Rómeó és Júlia nem regény, hanem egy rövidke kis dráma, egyszerű olvasmány bárhol, bármikor. Én speciel 2 óra alatt olvastam ki tavaly, amikor az osztállyal fogászatra mentünk, és aznap írtunk volna belőle dolgozatot. Emlékeim szerint olyan 100-120 oldalas. Egy 300 oldalas könyvet, amely kellőképp megragadja a fantáziámat, olyan 4-5 óra alatt olvasok ki. A Harry Pottereket például egy nap alatt kivégeztem, le sem tettem addig, amíg "el nem fogyott".

2011. júl. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Attól is függ, milyen az a bizonyos 300 oldal. Tavalyelőtt egy nap alatt három Darren Shant olvastam el úgy, hogy közben tanultam is.


Viszont van egy 153 oldalas könyv, amit még márciusban kezdtem el, de csak lassan olvasható, mert emésztgetni kell a szöveget. (Tény, hogy nem csak azt olvasom)


A Rómeó és Júlia rövid. Ha azt akarod, hogy szép legyen, amit olvasol, akkor a Mészöly-féle fordítást olvasod, ha szórakoztatóbb olvasmányt akarsz, a Kosztolányi-félét válaszd!


Én e kettőt párhuzamosan olvastam.

Ja, nem kiolvasni kell egy könyvet, hanem elolvasni. (Hiszen a betűk benne maradnak, mint ahogy a szereplők sem futkároznak körülötted.)

2011. júl. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy nap alatt kiolvasom a 300 oldalas könyveket,volt már nagyobb falat is
2011. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!