Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szóltok az efféle dolgokhoz?

FirenzeiNemesasszony kérdése:

Mit szóltok az efféle dolgokhoz?

Figyelt kérdés
Számomra nagyon idegesítők az olyan reklámok, amikben arról akarnak meggyőzni mindenkit, hogy egy b*zi virág segítségével lefogyhatsz pár hét alatt. Anélkül, hogy mozognál. Na persze...az én homlokomon meg marijuana terem. A mostani kedvencem pedig: nagyobb mellek növények segítségével! Wtf? Ennyire hülyének néznek minket?
2011. júl. 25. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
:) nem tudom, én nem foglalkozom az ilyesmikkel. Vannak emberek, akiket igen is hülyére lehet venni ezzel, és más ilyesmikkel... úgy hogy megéri reklámozni...
2011. júl. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát ebben a világban igazán megéri ilyeneket reklámozni, mert minden csak a külsőségekről szól, és van aki tényleg elhiszi, mert nem néz utána a dolgoknak

hát én néha tényleg hülyének nézem az embereket amikor már az agyamra mennek, van egy osztálytársam, szerintem is és mások szerint is kicsit hülye, na jó nem kicsit

2011. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erről én még nem hallottam. O.o Jó nagy hülyeség lehet,aki elhiszi,az meg is érdemli... :D
2011. júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akinek van pénze rá :D ...
2011. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért szívesen megnézném azon emberek arcát, akik ezeket a "csodaszereket" piacra dobják. Talán kezet is ráznék velük az ötletes kivitelezésért...Vagy a tarkójukra csapnék. :)
2011. júl. 25. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!