Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szökjek ki? valami megoldás?

Hogy szökjek ki? valami megoldás?

Figyelt kérdés
az van hogy kiszoktam szökni az ajtón kimegyek,és eddig nem volt semmi baj anyámék nem vettek észre,de tegnap lebuktam ..és elégéé balhé volt belőle persze valahogy kimagyaráztam magam de nemtudtam. már félek hogy többet nem fogok tudni kimenni. mit csináljak ? esetleg ablakon kimászni ? emeleten van a szobám de kicsit félek. ötleteket várok... (hülyeségeket ne írjatok)
2011. júl. 25. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
én is kiszökdöstem régen a barátomhoz. én nem buktam le, de már bánom hogy megtettem, nem érte meg becsapni a szüleimet ezért
2011. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
miért nem kéred meg h engedjenek ki??? sokkal jobb mint kimászni az ablakon meg az ajtón kiszökni.....
2011. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért szöksz ki? HOva mész olyankor? Ez sem mindegy.
2011. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát csak az ablak vagy ajtó mást nem tudsz
2011. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
esetleg egy pöröllyel lyukat bontasz a falon. nem, nem mégsem... lehet felébrednének a szüleid.
2011. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hányéves vagy? és fiú vagy lány?? amúgymeg vagy kéreckedj el....... vagy pedig csak az ajtó a megoldás vagy ablak nemtudom...
2011. júl. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!