Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Benne lennél egy ilyen kutatás...

Benne lennél egy ilyen kutatásban?

Figyelt kérdés

Hogy elhullott állatokból meg élőkből is egy új mutáns állat létrehozása.Ilyen Frankenstein féle csak nem emberekkel hanem állatokkal.

Sztem nagyon jó lenne ha a mai orvosoknak lenne annyi eszük hogy megvalósítsák igazam van ?


2011. júl. 26. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a mai orvosoknak lenne is ennyi eszük, inkább mással kéne foglalkozniuk :) egyébként nekem nem tetszene ..:D
2011. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert az olyan egyszerű.
2011. júl. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem bőven elég szép és kevésbé szép (wááá pókok!! :D ) hasznos állat él ezen a földön, semmi szükség rá, hogy a még élő egyedeket elhullott állatok testrészeivel ruházzák fel (fordítva nem szeretném elképzelni) és új fajt hozzanak létre. Ha túl sok fölös energiájuk van a kutatóknak, inkább dolgozzanak a rák, AIDS vagy az Alzheimer-kór elleni védőoltáson. Ja bocs, ezeken már dolgoznak. :D
2011. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!