Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen véleménnyel lennél egy...

Milyen véleménnyel lennél egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok,több mint 5 éve párkapcsolatban élek.A páromat mindennél jobban imádom és ez fordítva is igaz.

Alig voltam 16 éves,amikor megismerkedtünk.Nekem nem volt túl sok barátom.Igazából egy igazi barátnőm volt,aki azóta is mellettem áll.Én akkor 16 évesen bekerültem a párom baráti körébe,ami csak fiúkból állt.Könnyen beilleszkedtem a fiú társaságba és a párom barátai az én legjobb barátaim is lettek.Eleinte kicsit távolságtartóan viselkedtek velem,hisz mégis csak lány vagyok,de aztán jobban megismertek és meg is kedveltek.Maximálisan megbízom bennük és tudom,hogy mindig számíthatok rájuk.

Rájöttem,hogy fiúkkal sokkal könnyebben tudok kialakítani barátságot,mint lányokkal.Nagyon tetszik bennük,hogy őszinték,nem játszmáznak úgy mint a csajok.Nem köntörfalaznak,kimondják amit gondolnak és én is lehetek velük maximálisan őszinte.Ha negatív kritikával illetem őket,akkor sem sértődnek meg,hanem inkább elgondolkodnak a hibáikon és igyekeznek javítani azokon.

Az egyetlen dolog,ami kicsit aggaszt,hogy mivel már majdnem 6 éve szinte csak fiú barátaim vannak,úgy vettem észre,hogy a lányokkal kicsit nehezen találom meg a közös hangot.Nemrég kezdtem el dolgozni egy olyan helyen,ahol a munkások zöme nő.Van pár munkatársam,aki jófej,barátságos és van 1-2,akivel kicsit jobban összebarátkoztam,de sajnos velük sem tudok úgy felszabadulni,mit a fiú barátaimmal.Volt rá precedens,hogy kicsit durvábban beszóltam valamelyiknek,persze csak poénból,de ő komolyan vette és rögtön megsértődött.Azt vettem észre,hogy a nők nagy része képmutató.A szemembe hízelegnek,a hátam mögött kibeszélnek.Azt meg pláne nem tudják elviselni ha valaki kerek perec megmondja,amit gondol,vagy netán szembesíti őket a hibáikkal.Arra jutottam,hogy nekem már nincs is szükségem barátnőkre,mert én nem tudom magam rávenni erre a megjátszott viselkedésre.

A környezetem,főleg a családom nem igazán nézi jó szemmel,hogy fiúkkal barátkozom és nem egyszer kaptam olyan kritikát is,hogy ez természetellenes viselkedés stb.

Kíváncsi vagyok arra,hogy vannak-e még hozzám hasonló emberek,akár nők,akár férfiak,akik nem találnak igaz barátokra az azonos neműek körében.Valamint az is érdekelne,hogy kinek mi lenne a benyomása egy ilyen személyről?


2011. szept. 9. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A férjemnek szinte csak lányok a barátai,már gyerekkora óta,velük könnyebben megérti magát.Szerintem nincs ezzel semmi baj,maximum akkor lenne,ha nem én,hanem egy hisztis p.csa lenne a felesége,aki fűre-fára féltékeny.
2011. szept. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja,annyit még hozzá,hogy az én környezetem szerint is furcsa,és félnem kéne,de én tudom,hogy nem kell:)
2011. szept. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Niburta ***** válasza:
Nekem ugyan vannak barátnőim is, de maximálisan egyetértek veled abban, hogy a nőkkel sokkal nehezebb (hisztisek, sértődékenyek, félelmetesen pletykásak-tisztelet a kivételnek). Együtt dolgozni is nehezebb a nőkkel, mert sokszor kell őket békíteni egymással. A férfiakkal sokkal "őszintébben" lehet beszélni, a negatív kritikát sokkal jobban viselik és képesek érzelmeket félretéve mérlegelni. Hangsúlyozom, hogy a nők között is van ilyen, csak ritka mint a fehér holló. Cseppet se foglalkozz azzal, ha valaki azt nehezményezi, hogy miért csak a másik nemből vannak barátaid. A legjobb barátom nekem is a férjem. Szerintem egyáltalán nincs veled semmi probléma. :)
2011. szept. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!