Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy érhetem el, hogy egy 18...

Hogy érhetem el, hogy egy 18 éves srác felfigyeljen rám? 14/L

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát sajnos csak úgy hogy szétteszed, de ahhoz még egy picit fiatalka vagy nem?
2011. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja,szerintem is. S esetleg ha csak barátok lennénk...hogy kezdeményezhetek?
2011. júl. 26. 14:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha értelmes, felnőtt ember akkor sehogy. Próbálj inkább a saját korosztályodban ismerkedni.
2011. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy Ti fiúk mit néztek meg egy lányban?....Ha 18 évesek vagytok egy 14 éves lányra gyerekként teintetek? S mivan ha már elég érett s helyes lány?:D
2011. júl. 26. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Háát én igazából nem nagyon szoktam fiatalabb lányokat nézni (annyira fiatalokat mint Te meg pláne nem), max annyit állapítok meg róluk hogyha majd felnőnek biztos jól fognak kinézni. De én most vagyok 22, sok barátnőm volt az évek folyamán, de majdnem mindegyik velem egy idős volt, egy lány volt aki egy évvel idősebb volt nálam, szóval én semmilyen szinten nem ismerkedem 2-3-4 évvel fiatalabbakkal. Van néha olyan persze hogy meglátok egy fiatal lányt és kedvem támad alávágni, de olyankor mindig megundorodok magamtól és tök pedofilnak érzem magam, szal el is hessegetem a gondolatot hamar :D Nem tudom miért vagyok ilyen, nálam a barátnő velem egykorú.
2011. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az meg hogy érett vagy nincs az arcodra írva, de annak hogy megismerjen az adott fiú és rájöjjön h Te esetleg tényleg érett vagy pont a fiatal korod vet gátat.
2011. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

@14:31


21 évesen egy 17 alatti lányra gyerekként tekintek, nem barátnőre...

2011. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!