Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Assasin's Creed Brotherhood...

Kevke98 kérdése:

Assasin's Creed Brotherhood multiplayer-ével próbléma van? HELP! :\

Figyelt kérdés

Nos elindítom a játékot (ACB) nyomok egy entert (mert irja press enter) és ezt hozza ki: You are about play in offline mode. You will not have: Multiplayer mode , Extra content , Friends , Uplay

jólvan kilépek felmegyek a netre bejelentkezek az ubin a brotherhoodba (az uplayre és az ACB-ra is) megint belépek az ac-ba erre ugyanazt kiirja ... vki nem tud segiteni? (tüzfal kivan kapcsolva)


2011. júl. 26. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Félve kérdezem meg: eredeti?
2011. júl. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nem eredeti akkor semmiképp nem tudsz multizni
2011. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké azért köszi! (nem az) mind1 megvárom a Revulations-t és azt eredetiben fogom megvenni:D
2011. júl. 30. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:
azt már én is várom,én is megveszem eredetiben,de megőrülök ha késik de remélem nem fog.és azt mindenképpen vedd meg a multi miatt meg azért is meg ezeknek az új ubi játékoknak olyan a másolásvédelmük hogy nehéz feltörni őket,és az assasin's creed 2 dobozára az is rá van írva hogy olyan másolásvédelmi technológiát használ mely bizonyos esetekben problémát okozhat a futtatásban egyes DVD olvasók és vírtuális meghajtók használata esetén.hát igen erről ennyit.én még eredetiben a driver san franciscot,és a call of juarez the cartelt akarom megvenni erdetiben hogy tudjak multizni velük.de ajánlom hogy ezt is vedd meg.kérd mondjuk karácsonyra,születés vagy névnapodra a revelationsal együtt
2011. júl. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lene egy kérésem nekem ez a problémám és igen EREDETI.
2012. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!