Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Győri bolhapiacról mit tudtok?

Győri bolhapiacról mit tudtok?

Figyelt kérdés

Szeretnék megválni megunt, fölöslegessé vált holmijainktól. Arra gondoltam mielőtt kidobálnánk őket tennénk egy próbát, hátha valakimegvenne egy-kettőt közülük.

Még soha nem piacoztam mint eladó, így fogalmam sincs hogy működik. Kell fizetni azért, hogy árulhassak? Kell előre jelentkezni, hogy én árulni akarok? Vagy csak egyszerűen odamegyek, kirámolok és árulok?


2009. ápr. 6. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Nem ismerem a győri bolhapiacot. De... Az biztos hogy nem a legjobb út, hogy kiállsz és árulsz. Számlát például tudsz adni? Az áru eredetét tudod igazolni? Ezek nélkül súlyos büntetésre számíthatsz, ha épp arra jár egy APEH ellenőr!
2009. ápr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a saját használt ruháid miatt nem fognak megbüntetni ,én ugy tudom hogy ehez nem kell engedély.Fizetni biztos kell valamenyit,ezt a piacon dolgozo jegyszedö állapitja meg,elfoglalt területtöl függöen,és Ö tudja megmutatni hol lehet kipakolni,hogy ne legyen vitád a többi árussal.HA nem sürgös az eladás menj ki egy héttel elöbb keresd meg a jegyszedöt és érdeklödj meg mindent és lesz idöd felkészülni.Sok sikert,és szép idöt kivánok.
2009. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet! szerintem ezt fogom tenni, megkeresem a jegyszedőt.

APEH? Büntetés? :) Saját eladott ingóságaidért nem kell számlát adnod :)

2009. ápr. 6. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!