Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voldemort autista volt?

Voldemort autista volt?

Figyelt kérdés
Dumblidor azt mondta Harrynek mindig, ha beszéltek, hogy Voldemort sohasem tudta mi az a szeretet, megbánás,... stb.
2011. júl. 28. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te teljesen id*óta vagy. Előbb talán nézd meg, hogy mi is valójában az autista.

Sok "normális" ember se tudja mi az a szeretet, meg megbánás. Semmi köze az autistákhoz.

2011. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted az, aki szeretet nélkül nő fel, tudja, mi az a szeretet? Érdemes elolvasni a könyveket, nem csak a filmeket megnézni.

Nem volt autista, de az anyja őrült volt, s lehet, hogy ez is kihatott. Meg hát árvaházi gyerek furcsa hajlamokkal.

2011. júl. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy blogbejegyzés, ami egy kicsit másképp közelíti meg a kérdést:

[link]


Ezzel együtt ha azt akarod tudni, milyen egy autista inkább az Esőembert javaslom. Nem jellemző rájuk a nagyzolási hóbort, sem a világ meghódításának vágya.


Az általad leírtak inkább az antiszociális személyiségzavarra jellemzőek. Ez kialakulhat egy Asperger-szindróma tetején is, de az Aspergeresekre inkább a szorongó, illetve a bizarr személyiségzavarok illenek, nem az erőszakosak.

2011. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló~

basssszzzzzuuuuuuuuuuss!! Valószínűleg azért kérdezem, mert NEM, ISMÉTLEM: NEM TUDOM a választ.

Nem értem ezt, hogy bárki bármit kérdez egyből fefujjoljátok, hogy te idióta s*ggfej b*zi... Etőől miért lesztek jobbak vagy többek??

Ha már vetted a fáradtságot, és idekattintottál, és bírtál válaszolni, akkor azt akár megtehetted volna másmilyen hangnemben is... Mindegy, aki bunó, az az is marad.

És mégvalami: ott az a kis piros x jobb oldalt fölül. Na, katt arra.

2.v.: csak az utolsó könyvet olvastam...

3.v köszönöm a válaszodat.

2011. júl. 28. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem inkább szociopata volt.

ha autista lett volna nem bukik el.

2011. szept. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!