Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik Európa legkedvezőbb...

Melyik Európa legkedvezőbb helyzetű (földrajzi) országa?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 12:26
 1/7 Fuuton ***** válasza:
Egyértelműen Magyarország, utána Izland, majd Svájc, és végül Ausztria.
2011. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azerbajdzsán
2011. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magyarország
2011. júl. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én Németországot mondanám.

Ha mindent összevetsz a földrajzi helyzet mellett pl, akkor meg főleg. (életszínvonal, tolerancia, pénz, stb.)

2011. aug. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Szerintem pl. Svájc.
2011. aug. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem Olaszország. Ha síelni akarsz, vagy ha a tengerben fürödni, szigeteket felfedezni... a földrajzon kívül egy jót enni... :)

Na meg persze Magyarország... :)

2011. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fuuton ***** válasza:

Első vagyok, az első hely nekem azért nem egyértelmű, mert Magyarországnak is hatalmas az ivóvíz készlete, és Izlandnak is, Magyarországon vannak jó gyógyvizek, Izlandon gejzírek, de viszont Izlandnak van vulkánja is, ami azért nem éppen kedvező...

Viszont szerintem Svájc is szebb, és Ausztria is, mint Magyarország és Izland, talán a sok hegy, kis tavak, és a hó miatt...

2011. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!