Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit érdemesebb venni Airsoftot...

Mit érdemesebb venni Airsoftot vagy Légpuskák?

Figyelt kérdés

mindent gondoljatok át

ár

megbizhatóság tölténye meg ienek


2009. ápr. 6. 22:59
1 2
 11/15 anonim válasza:
Ha egy jó csapatban akarsz játszani és emberekre lőni akkor airsoft, otthoni lövészkedésre légpuska
2010. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Hát légpuskával is lehet sniperkedni csak nem emberre:D ha játékra mész akkor mindenféleképpen airsoft. de ha ilyen versenyre vagy ilyen sportlövész vagy akkor természetesen légpuska,van nálam egy Háziverseny puska Slavia 25000kell? TÁVCSŐVEL VAN!
2010. júl. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Az egész attól függ, hogy mit akarsz csinálni: airsoftozni vagy célbalőni?

Mert ha airsoftozni akarsz akkor egyértelműen azt vegyél, viszont ha célbalőni akkor felejtsd el az airsoftot, mert a légpuska sokkal jobb ilyen célokra.

2010. aug. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Ha szereted a fegyvereket akkor airsoft-ot érdemesebb venned mert azok az igazi fegyók tökéletes másolatai és nem kerülnek annyiba mint egy hatástalanított fegyver(és még játszani is tudsz vele). De 100m-re kizárt hogy ellőne egy AS. Egy erős AEG hatásos lőtávja 40-50m. De egy légpuskával sokkal pontosabban lehet lőni és erősebb is. 1szóval AS-tal nem tudsz verebet lőni.

Én AS-ot vennék(fogok venni). Ha maroklőfegyvert akarsz akkor a CO2-et ajánlom, Green-gázos nagyon szar(gyorsan megeszi a gázt ami k*rva drága) és a rugós hamar tönkremegy. Kb ennyit érdemes tudni

2011. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Zentai Ádám válasza:

Két külön világ 1-2 okos ember azt se tudja hogy mit irkál.

Az airsoft játékra van sztem úgy érdemes venni ha van a haverjaidnak is mert ha nem tudsz kivel játszani akkor semmi értelme.

A légpuska meg tök más tészta sokkal pontosabb és olcsóbb is 5.5 mm-erest már kapsz 13.000 FT-ér és a töltény is olcsó. Bár szerintem az airsoftot sokkal jobban lehet élvezni de kinek a pap kinek a papné ;)

Nekem van egy JG g36c-m az rohadt pontos imádom 50-60 méterig simán elvisz.

2012. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!