Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit érdemesebb venni Airsoftot...

Mit érdemesebb venni Airsoftot vagy Légpuskák?

Figyelt kérdés

mindent gondoljatok át

ár

megbizhatóság tölténye meg ienek


2009. ápr. 6. 22:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

airsoft fegyver drága, 20-40E ft de van drágább is,

van gázos meg elektromos, az elektromos akksis és otthon tudod tölteni ha lemerül, a gászoshoz meg meg kell venni a gázt szal ennek ez a hátránya

am átalában 100mre potosan lő, a töltény nincs 1 ft se persze nem darabonként árulják:D ha nem pl 3000db

A lépuska olcsóbb de azt nem tudom hogy mennyi bele a töltény de erősebbet lő az biztos és nem tud sorozatot lőni mit pl az AK-47 airsoft fegyver vagy a Thompson

2009. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
kösz de mondjuk ugy gondoltam h meik a jobb tehát szted meiket érdemes venni
2009. ápr. 7. 16:17
 3/15 anonim válasza:

airsoftot vegyél

sokkal jobb

2009. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Attol füg,hogy mit akarsz vele csinálni: ha csapatjátékra kel akor jobb az airsoft ha pedig céllövészetre telekre akor légpuskát kel vanni.

Mindketönek nagyon széles a választéka és az ár a minöségtöl füg mindkét fegyvernél.

A légpuskával vigyázni kel mert balesetveszéljesebb mind az airsoft ezért csak kimondotan célba löni szabad vele és vigyázni hogy mi van a cél mögöt mert átmegy a céllapon és keveset veszit az erejéböl a lövedék.

Az airsoft fegyverel is lehet célba löni de hamar unalmasá válik mert csak kistávolságon lehet használni mert elfuja a szél a löszert.

Nekem mindketöböl van több darab is és mindketönek megvanak a sajátos pozitiv meg negativ oldala.

2009. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

aha én végülis arra gondoltam h szerelek rá távcsővet

és megpróbálok pontossan lőni

am sztem légpuska jobb a kommentek alapján

2009. ápr. 18. 23:40
 6/15 anonim válasza:
23%
légpsuka jobb ,airsoft az gagyi
2009. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
airsoft sokkal jobb, bár nekem mindkettő van
2009. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Valter6672 válasza:
100%
Itt egy dolog van.Akarsz másokra lőni, hawerokkal nyomni? Ha nem,akkor légpuska.Ennyi.5 fegyóm van, ebböl 2 légpuska, 2 airsoft 1 légpisztoly...tapasztalat.
2009. nov. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Airsoft fegyvereknek a lőszerei pl 0,10 vagy 0,25 grammosak a lövedékei szóval elfújja a szél lazán, volt egy Mossberg airsoft shotim de szart se ér.. 2 méterig hatásos kint..


a légpuska/pisztoly jobb, a töltény se drága hozzá, alig drágább mint az airsoft..


Egyébként ajánlom a Crosman 718 légpuskát, mert azzal 4,5 mm-es légpuska lövedéket (diabolo=szoknyás lövedék a neve)

meg 4,5 mm átmérőjű acélgolyót is lőhetsz szóval ilyen kis átmenet :D szerintem jópofa fegyó és nem is drága.


Viszont a kedvencem a 4,5mm Slavia 630-as légpuska, az nagyon komoly :DD 10 évesen nyertem vele a lövészversenyeket mindig :)

2009. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Játszani Airsoftot, ha lőni akarsz megtanulni akkor meg egy erősebb légfegyvert, azokbol vannak elég bivaly erejűek,

és airsoftbol 3-4Joule nál nem tudsz több erőt kinyüstölni, és a ballisztikájával se tanulsz meg lőni.

2010. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!