Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha tudomásom van erről,...

Ha tudomásom van erről, valahogy bejelenthetem? De ki szeretnék az ügyből maradni.

Figyelt kérdés

Szóval az egésznek a lényege:

Tudomásom van egy ügyről: egy férfi kölcsön kért egy másiktól. papírt írtak róla, hogy x időn belül vissza lesz fizetve. nah már most az a férfi nem hajlandó ezt kifizetni. A másik fél ügyvéd által írt felszólításban "kötelezte" rá. Most kitalálta ez az ember, hogy ragaszkodik ahhoz, hogy azt vallja ha továbbviszik az ügyet hogy ő már visszaadta a pénzt. (közben pedig nem) És hogy majd szerez hamis tanúkat (2-őt)akik tanúskodnak neki. Ez az undorító személy nekem is keresztbe tett nem is kicsit. Ráadásul akit hamis tanúzásra akar rávenni az hozzám közel álló személy. Én ezt valahogy bejelenthetem? Csak a lényeg, hogy mindenképp névtelennek kell maradnom. És azt sem lehet hogy a tudomására jut, hogy névtelenül bejelentette valaki, mert abból is tudni fogja, hogy én voltam. A másik félnek gondoltam hogy írnék, csak annyira nem bízom abban, hogy nem szólják el magukat. viszont enyhe zsarolással akarja rávenni a hozzám közelálló személyt a hamis tanúzásra.

Esetleg valami tipp erre? Mit tehetnék?


Az ügyhöz nincs közöm, de ha belevonja az ügybe azt akit szeretek és kockára tesz mindent, akkor úgy érzem hogy ahhoz a részéhez van közöm. A másik dolog, ha szemétség ha nem én is keresztbe szeretnék tenni ennek az illetőnek. És ez még semmi nem lenne ahhoz képest amiket ő csinált velem. Ezért lecsukhatják amúgy? Mert aki hamisan tanúzik azt igen. be lehet egyáltalán bizonyítani?


2011. júl. 29. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
hát... ha az a valaki közel áll hozzád, nem tudnád nem feltűnően rávenni, hogy ne vállallja, és amugy a tanúknak általában olyan személyek kell lennie, akik nem jó barátok, és nem is rokonok
2011. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az apjáról van szó. És most azzal jön, hogy mert mégis az apja, de amúgy nem akar. Viszont írt egy válaszlevelet az ügyvédnek ahol 2 személy volt vele és látta a pénzátadást (ami ugye meg sem történt), így hívhatják be tanúnak :(
2011. júl. 30. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:

úr isten

hát egy próbát megér

de nagyon hangsúlyozd ki, hogy a te neved szba se kerüljön és valahogy intézzékk el, hogy jobban kifaggassák a tanúkat

2011. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!