Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy jó modellügynökséget...

Egy jó modellügynökséget keresek. Szeretném kipróbálni a modellszakmát. Elvileg az alkatom meg van hozzá,175cm magas vagyok és 54 kiló. Hol találhatok/hogy kezdjem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ne az "Egyéb kérdések" kategóriában tedd fel ezt a kérdést, hanem inkább a "Szépség és divat" ill. "Üzlet és pénzügyek" témakörben...
2011. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Diamond/Art Média-t ajánlanám. 250.000 egy tanfolyam, 160.000 egy portófió, és nem éri meg, de ha van rá pénzed, jelentkezz!
2011. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy halom pénzt kell szerezned hozzá, ezek után sem biztos, hogy bejutsz. A letöbb ügynökség csak pénzt akar keresni. De vannak ilyen utcai ügynökségek is, random odamennek lányokhoz, próbaképeket csinálnak, aztán elérhetőséget adnak és egy időpontot, amikor szobára mehetsz. Hogy fotózás vagy nemi erőszak lesz-e a vége, azt nem tudom.
2011. júl. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!