Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A 2011-es Zepter nyereményjáté...

A 2011-es Zepter nyereményjátékban nyert már valaki?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja kitöltöttem egy nyereményszelvényt és most meg felhívtak, hogy tizediknek kisorsoltak és nyertem vmit. Szerintetek ez átverés?
2011. aug. 1. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, átverés. Sajnálom! Sajnos nem hiszem, hogy tényleg nyertél, általában ez arra megy ki, hogy bemenj hozzájuk, és rábeszéljenek, hogy vegyél a termékeikből. Én dolgoztam náluk, úgyhogy nem hallomásból tudom ezt. Max valami kis ajándékot kaphatsz.
2011. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 jucám válasza:
én is nyertem már. Be kellett menni a központjukba, ahol egy termékbemutatón kellett volna résztvennem. Beintettem nekik. Amugy a nyereményem egy fényterápiás kezelés lett volna, ha nem huzok el onnan.
2011. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szia! engem most hívtak hogy nyertem valamit és pénteken menjek be hozzájuk valami vendéglátós dologra és a nyeremény átadására. te bementél? mi volt a tapasztalat?
2011. aug. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam elmegyek, megnézem milyen. Kb. 1-1,5óráig tartott. Elvileg látványkonyhás vacsorára hívtak. Kaptunk is egy kis müzlistálba borsos tokányt, amit akkor készítettek el a "szupi" edényekben. Aztán volt még pár termék bemutatása, végül meg mindenkihez odamentek és próbáltak rávenni, hogy vegyél valamit. Én nem vettem semmit. Viszont kaptunk ajándékba uborkareszelőt... Hát nagyjából ennyi.
2011. szept. 2. 12:44
 5/7 Ősember válasza:

Oltás!!

Vannak akik mindenkinek ezt mondják hátha belerángatnak 1 vásárlásba!

Én másfél hónapja vagyok ott!

Én mondjuk soha nem mondtam senkinek h.bármit is nyert!

Az előadásra hívom őket!

A lényeg hogy ha nem akarsz vásárolni akkor felesleges időpocsékolás!

Az egész arra megy ki!

2012. aug. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ősember válasza:

Ja és ha kitöltötted azt a szart akkor innentől számíthatsz rá h.kb minden 2.héten hívogatni fognak,többen is!

Ha csak nem írsz a nekik emailt hogy nem igényled a tájékoztatást!

Ha azt megírtad onnantól nagyon keményen büntethetőek ,ha továbbra is hívogatnak!

2012. aug. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ősember válasza:
Ide írj! vevoszolgalat@zepter.hu
2012. aug. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!