Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam egy olyan SMS-t, hogy...

Kaptam egy olyan SMS-t, hogy a Telekom kapcsolat programunkban elértem az arany szintet. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
gondolom ez olyan,mint a t-mobilnál az aranykártya,x idő cég,- és díjcsomaghűség után,feltéve hogy közben nem halmoztál fel számlatartozást,adnak egy kártyát amivel sokra ugyan nem mész,de pl.kedvezőbb áron tudsz bizonyos készülékeket bizonyos alkalmakkor megvenni...ilyenek...
2011. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. aug. 1. 21:15
 3/3 Jokka86 válasza:

rendesen fizetted a számlát, olyan szolgáltatásokat veszel igénybe , ami ehhez a szint eléréshez tartozik. igénybe tudod venni a az energia, gáz szolgáltatás, ami abból áll, hogy a fő szolgáltatottól átveszik a számlázást és áramra, gázra 8-8 % kedvezményt is kaphatsz. De beválthatod a pontokat a t-pontban pl telefonkészülék vásárlásra, vagy egyéb eszközre. Aranyszinten már meg is igényelheted a magát a plasztik kártyát, aminek semmi értelme, de legalább szép :D

Amúgy ha felhívod t-mobile, vagy t-home számról a 1412 ( ekkor díjtalan ) és szépen megkéred az operátort, hogy küldjön neked egy Kapcsolat program tájékoztatót, akkor küldeni fog neked, teljesen díjmentesen ;)

2012. júl. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!