Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Ti örülnétek az...

Lányok! Ti örülnétek az alábbi ajándéknak?

Figyelt kérdés

Van egy kovács ismerősöm és tud "kovácsolni" szál rózsát is. Megkértem, h kovácsoljon nekem egyet...és fújja le ezüstre, h ne legyen olyan vas színe és mégis valahogy azért nézzen ki. Teljesen olyan, mint egy igazi szál virág, csak az anyaga más és nem kell vízbe ültetni. :) Az egyik nagyon jó lány ismerősömet szeretném meglepni vele, szerintetek örülni fog neki, vagy túl giccses?


Remélem jó témakörbe írtam...


2011. aug. 2. 13:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene.
2011. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered, neked kell tudnod, minek örül :) Nekem tetszene, bár ezüst helyett a szép fényes fekete jobban bejönne.
2011. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejönne.
2011. aug. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A fekete nekem is jobban tetszene! Vízbe ültetni...:D
2011. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék neki! :)


25/L

2011. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszene :)
2011. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Ez nagyon szép ajándék, tuti, hogy tetszeni fog neki - szerintem bárkinek tetszene. Romantikus, mégse giccses és személyre szóló, hiszen Neki készíttetted. Én nagyon örülnék neki ha a férjemnek ilyen ötlete lenne.
2011. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%

Nekem nem tetszene. Nem tudnám hova rakni, azért mert lelkiismeret furdalásom lenne, hogy csak porosodik egy doboz alján. Jobban szeretem a praktikus ajándékokat.


De ettől függetlenül lehet, hogy a lányzó örülni fog.

2011. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Nagyon nagyon aranyos, én tuti odalennék érte :D De ahogy az előttem szóló is írta, nem tudja hova tenni, nem tudná megcsinálni az ismerősöd, hogy kulcsartóra rakhassa? Vagy vmi ilyemi?

Amúgy nagyon romantikus, imádni fogj!

2011. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki! :) Örök emlék, nem hervad el. :)
2011. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!