Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy sikerült a...

Szerintetek hogy sikerült a rajz? Jó lett?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy mit gondoltok róla.

[link] 13/L


2011. aug. 2. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Faja
2011. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De szép *-* Ki van a képen?
2011. aug. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nagyon jó ,szép az árnyékolás ,de kit ábrázol?
2011. aug. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Vigyázz az orrára. Picit anatómiailag nem helyes. A hajat ne úgy próbáld megrajzolni, hogy szálanként. Próbáld azt is felületként értelmezni, mint az arcot pl, aminek van egy textúrája. A valóságban továbbá nincs vonal. Max síkok találkozása, tehát így próbáld a foltok széleit kezelni. A nyak beleolvad nagyon a háttérbe, és kivehetetlen. A szemnél pici gubanc van, mert nem érzem a szemgödröt, ami az arc egy jellegzetes vonása. Továbbá ne félj a kontrasztosabb megjelenítéstől.


Ügyes vagy amúgy, és úgy gondoltam, sokat fejlődhetsz még, ezért írtam a hibáidról,mert dicsérettel max az önbizalmad nő, de azt megkapod a többiektől.

Csak így tovább! Linkelj be egy későbbi, fejlesztett változatot majd. Kíváncsi vagyok :)

2011. aug. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket. Amúgy fifejezetten igazi embert nem ábrázol, van egy ceruzaszettem, annak az elején van egy hasonló lány, ő lett megrajzolva, persze kicsit át lett alakítva. Kedves utolsó válaszoló, az orra pedig az eredeti képen is ilyen volt, ezt nem védekezésképpen írom. Szerintem, ha minden tökéletes lenne egy arcon, az nem lenne emberi. :) A hajnál viszont teljesen egyet értek veled, tudom, az nem lett valami tökéletes, annál sosem tudom igazán, hogy is kéne megrajzolnom, :/ dehát, mint írtad, van még mit fejlődnöm. A szemével én elégedett vagyok, de persze, meg lehet csinálni szebbe, élethűbben. A vonalak, amikről írtál élőben nem látszanak ennyire. Ebbe a képbe, már nem szeretnék belenyúlni, de a késöbbiekben készítek még rajzokat, és abban felhasználom tanácsaidat. És köszönöm, hogy a hibáimról is irtál, mivel a hibáiból tanul az ember. :)
2011. aug. 2. 16:19
 6/8 anonim válasza:
Akkor az eredetin is el van rontva az orr picit:p Egész pontosan én az orra elején található "golyóra" gondoltam. A szem tényleg jó, csak a szem GÖDRE nem elég szemgödör. Az ebmer arca persze nem tökéletes, viszont mikor te rajzolsz, nem arra kell törekedj, hogy tökéletes legyen, hanem hogy anatómiailag helyes! Ettől lesz majd élethű. Ha születik munkád még, linkeld ide be! :)
2011. aug. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nagyon szép, tetszik :D ügyi vagy :D
2011. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anatómiailag HELYTELEN!!! 13 évesen én azért már ezekre odafigyeltem.
2012. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!