Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Középkorú Nők, asszonyok,...

Középkorú Nők, asszonyok, milyen egyéni vagy családi tragédiákat, veszteségeket illetve kudarcokat éltetek meg eddigi életetek során, s sikerült-e felálln belőle, s hogyan?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Abortusz, folyamatos megcsalás, legjobb barát halála, unokatestvér halála. Sajnos ezeket elfelejteni nem igazán lehet, csak igyekezni beletemetkezni a mindennapokba.
2011. aug. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tom, én a 39 évemmel ide tartozom-e? De ha igen, akkor hálistennek eddig mázlista voltam, az apám halálán kívül semmi olyan tragédia nem történt velem, ami megrázott volna... Kudarcokat is sikerült eddig elkerülnöm.. Hacsak az nem, hogy az istennek nem tudom megtanulni az autó kezelését (van jogsim, de nem vezetek valami jól, és ez nagyon bánt). De ez legyen a legnagyobb bajom az életben :)
2011. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!