Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy vagy? Segíthetünk egymásnak!

Hogy vagy? Segíthetünk egymásnak!

Figyelt kérdés
Gondoltam mindenkinek jól esik ha megossza a problémáit amit nem mer senkinek elmondani. Hátha segíthetünk hogy jobban érezzük magunkat :)
2011. aug. 3. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor én el is mondanám a jelenlegi problémámat, szóval most leszek elsőéves az egyetemen és nagyon félek, hogy nem fogok tudni beilleszkedni meg mivan ha eltévedek meg igazából félek a változástól és már most teljesen ideges vagyok ettöl. Nem vagyok az a könnyen barátkozós fajta és félek hogy teljesen elveszettnek fogom magam ott érezni. Azért előre is köszönöm a tanácsot. :)
2011. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

12:16, én másodéves leszek az egyetemen, azt tudom tanácsolni, hogy menj gólyatáborba, ha nem ismersz senkit, sokkal nehezebb az év eleje.

Persze ott lesznek a lakótásrak, osztálytársak, vannak akik barátkozósak, de komolyan, főleg a idegen városba is mész, menj gólyatáborba, azt azért találták ki, hogy már ismerd valamennyire a többieket, mire elsősök lesztek.

2011. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Fősulin én is féltem ettől amikor elkezdtem, aztán beiratkozásnál leültem egy szimptaikus lány mellé( ki volt hagyva mellette hely). Sokan nem ismernek senkit még. Leültem mellé aztán ugye beszélgettünk akaratlanul is..Milyen szak, honnan stb. És utána mivel megismerkedtünk együtt jártunk ide oda. Később padtársakkal is ez volt a helyzet.

Én is igen nehezen ismerkedek,nehezen nyílok meg és fogadok el embereket, de ez bejött.

Gólyatábor is jó ötlet nagyon. Ajánlom én is :)

2011. aug. 3. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!