Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet a csizmát, cipőt valahog...

Lehet a csizmát, cipőt valahogy szigetelni?

Figyelt kérdés
Szerintem sok más ember problémája még a cipő, csizma beázása. Szeretném a segítségeteket kérni, hogy van-e valami ötletetek, mivel lehet megelőzni, hogy a cipőbe bejusson a víz, de legalább is ne ázzon-fázzon a lábunk. Elég idegesítő, mikor megvesz az ember egy drága csizmát, márkásabb cipőt, és már egy kis tócsától is beázik.
2011. aug. 3. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen pur hab állagú szivacs, mi azt szoktuk méretre vágni a cipőbe. Gondolom hobbi boltokban lehet ilyet kapni, nekünk kereszt anyám adta, mert a férje építőiparban dolgozik és ott kapták.
2011. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Mindenképp utána fogok járni.
2011. aug. 3. 15:09
 3/9 A kérdező kommentje:

Esetleg valami konkrétabb megnevezése van? Beírtam a keresőbe, de így elég tág. Illetve úgy nézem ezek nagyobb kiszerelésbe kaphatók, tehát nyilván nem ilyen cipő szigetelési célra. :) De azért majd próbálkozok vele.

Ha másnak van ilyen tapasztalata, leírná nekem a lépéseket? köszönöm

2011. aug. 3. 15:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nem tudom a pontos megnevezést. És igen, valószínű, hogy nem erre használják, csak mi erre fogtuk be. :D De ha cipőszhöz elmész, és érdeklődsz nála ilyen szigetelés után, biztos segít :)
2011. aug. 4. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szigetelőszalag, esetleg PUR-hab, vagy barna/fekete szilikon?
2011. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nejlon acskót a lábodra
2011. aug. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Húzzál rá zacskót!
2011. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A szilikon jól hangzik, köszönöm szépen! (:
2011. aug. 11. 14:28
 9/9 anonim ***** válasza:
jól kend át zsíros vízhatlanító kenőccsel (paszta, zsír, olaj)
2011. szept. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!