Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha isten lennék, én beszüntetn...

Ha isten lennék, én beszüntetném a kakilást. A pisilést viszont hagynám, mert az olyan jó érzés. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Én a fogszuvasodást és a halált. Meg szaporodás is csak akkor lenne ha mindkét fél írásban rendelkezne róla, hogy akar gyereket amúgy nem termékenyülne meg senki.
2011. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele hogy egyiket sem kötöm a szexualitáshoz.
2011. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám mind2t, de az igazi az lenne, ha fingani is szabad lenne mindenhol, és senki se venné rossz néven :D
2011. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kakilást én is beszüntetném, tudom meg van a funkciója mindennek hiszen annyira logikusan lettünk megtervezve, de sok dolgot pl igen, a kakilást (is) undorítónak tartok.


Ezt nem tartom undorítónak, csak jó lenne, ha úgy termékenyülne meg a nő, ha a párok eldöntötték , hogy ők szeretnének gyereket. És mondjuk nem jut más eszembe, de ahogy az első vsz írta, hogy ha írásos engedményezés lenne erről. Tudom hül.yeség. De az is nagy b.aromság, hogy 50 évig menstruálni kell. Még akkor is, ha ennek is meg van a feladata. Idegesítő és frusztráló nagyon sok helyzetben csak akadályozni tudja az illetőt.

De gondolom ennek így kellett lennie, talán Ádám és Éva bűnbeesése miatt büntetett meg minket Isten, sok féle szempontból, de ebbe most nem megyek bele mert az már vallásos téma lenne. :D

2011. aug. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem mindegyik jó és hagynám is, de főleg a szexet!
2012. jan. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!