Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen nyelvezetű és témájú...

Milyen nyelvezetű és témájú könyveket szerettek olvasni?

Figyelt kérdés

Évek óta írok, főleg verseket, leírásokat, jellemzéseket. Eddig egy regényemet sem fejeztem be, mert nem nagyon mutattam meg senkinek, és féltem az elutasításoktól, nem inspirált semmi. Lusta is voltam. Sok ötletem volt, de nem tudnám újraírni őket.

A másik a nyelvezet. Sokan mondják hogy követhetetlenül hosszú mondataim vannak, és túl sok szót használok egy egyszerű dolog kifejezéséhez. Közrejátszhat az is, hogy a történetek Amerikában játszódnak, és eddig nem voltam biztos magamban, de idén nyáron 20 napot voltam kint, ami sokat segített. Most látszódik a magabiztosság a soraimban, és sok mindent el tudok hitetni másokkal. Írni szeretnék, csak nem tudom miről, és hogyan. Segítsetek! :)

13/L


2011. aug. 4. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én legjobban természetről,állatokról szóló könyveket leirásokat szoktam irni/olvasni 13/f
2011. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
van bőven :) köszönöm :)
2011. aug. 5. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!