Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy kis gondom[youtube-ról...

Van egy kis gondom[youtube-ról videó letöltéssel kapcs. ] Megakadtam. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Telefonra akarok videót rakni, és már kettő sikerült is, de megakadtam. Az egyik nem teljes képernyős, amit nem értek miért.

De a lényeg az, hogy olvastam itt letöltő programokat, és kettőt szedtem le. A DVDVideoSoft Free Studio, és a Format Factory 2.60

Most megpróbáltam úgy, hogy először az elsőbe, aztán a másodikba próbálom meg a videót, de nem megy, mert azt írja ki, hogy túl nagy bitsebesség vagy nem megfelelő formátum. Valami ilyesmit. Akkor most mit csináljak?

Normális válaszokat, légyszi


2011. aug. 5. 17:30
 1/3 Lorokus ***** válasza:
Nekem is van ilyen... Pont most. Még a Youtube-ot sem nyitja meg. Másik videón kerestem azt a zenét, (vagy ha a videó kell azt máshogy kellene megoldani...) és ott letölthettem.
2011. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Zeném az van, nem is kevés, de nekem konkrétan a videó kellene.(klip, hang...) Szóval próbáljam meg még egyszer, másik videóval, vagy mi?
2011. aug. 5. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Először youtube-ról töltsd le a videót nagy felbontásban

pl. ezzel


[link]


Ha letöltődött akkor xmedia recode-al


[link]


tudod a telefonodnak megfelelő formátumra konvertálni.

A formátum fülön a videókódek résznél az

MPEG4 AVC / H.264-et válaszd ha elérhető, mert az jobb minőséget ad.

2011. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!