Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátomat és engem üldöz egy...

Barátomat és engem üldöz egy 7 fős cigány banda[ mi 12 évesek vagyunk ők meg 14 évesek] és barátomat akarják kinyírni. Vdekezzünk ellenük vagy meneküjünk vagy támadjunk? és mivel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 17:32
1 2
 1/13 dirtboy ***** válasza:
14 évesek nem akarnak senkit sem kinyírni csak megverni,de mivel nem ismerem a körülményeket nem tudom megmondani a helyes választ.
2011. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kössz a felesleges választ
2011. aug. 6. 17:55
 3/13 A kérdező kommentje:

a köörülmények:

1:azok bárhol megjelenhetnek

2: jó bmx-ük van

3:romák

4:olyat adtak egy gyereknek aki erős hogy nem kelt fel 6 percig.

még valami?

2011. aug. 6. 17:58
 4/13 anonim ***** válasza:
Ahol laktok, faluban, városban etc... ott magyar vagy cigány többség van?
2011. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Timberwolf ***** válasza:
100%
Szólni kell a rendőrségnek. HA nem tudtok semmi önvédelmi sportot, akkor cigókkal szemben esélytelenek vagytok. Már a 10 roma gyerek zsebébe is ott lapul a bicska.Verődjetek csapatba ti is, úgy talán kevesebb eséllyel kötnek belétek...bár ki tudja.
2011. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 dirtboy ***** válasza:
meg az is érdekelne hogy ha szólnátok valami idősebnek hogy intézkedjen annak milyen következményei lennének,mert van hogy utána jön az egész cigány pereputy,de lehet hogy ezek nincsenek annyira jóba a többivel és egy idősebb eltudja simítani a dolgot.
2011. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 vezerdinka ***** válasza:

anyukám. ha kicsit nyitottabb lennél a válaszokra és tényleg érdekelnének, amit mások írnak, akkor nem azt a benyomást keltenéd, hogy egy idióta 12 éves flegma pics@ vagy és talán szívesebben válaszolna neked bárki.

egyébként pedig az ilyennél jó lenne azt is tudni, hogy mi az oka annak, hogy meg akarnak verni.. otthon én is ilyen településen éltem, ahol sok van belőlük, de sosem kaptam egyiktől sem. előbb szokj le a flegmaságról, mert az eddigi megnyilvánulásaid alapján ez a te alapvető gondod. egyébként rendőrségre felesleges menni, mert nagy ívben tesznek az ilyenféle problémáidra.

22/L

2011. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 vezerdinka ***** válasza:
ja bocs, kihagytam egy apróságot. azt írtad, hogy megütöttek valakit, aki "erős" és 6 kemény percig nem kelt fel.. és azzal mi van, aki már soha nem kel fel? de neked ezt még hiába írni, az ilyeneknek az iwiwnél és mívip-nél kezdődik és ér véget a világ.
2011. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Öööm.. Igazából csak egyetérteni tudok a felettem lévőkkel..Rendőrségre Tökfeleslegesmenni az a szopacs hogy nemvagytok normálisan megtanitva az alapvető dolgokra ..Nem tudjátokhol a határ..

Nekem mondjuk megtanították a Szüleim hogy Cigánynak Soha a Rohat Életbe ne szolj vissza De ti már a nálatok idősebbeknek is beugattok.

Azt olyankor meg Sír a Pofátok amikor bajvan!Visszalehetne venni egy Picit a lendületből neked meg a Korosztályodnak ..-.-'' *Tiszteletem a Kivételnek*

De Drága gyermekem Beszélni nem igen tudsz velük ..ha meg Alkut köttök teszemazt*fizetszhogy leszáljanakrólad* akkor egy életen át rajtad fognak lógni... Ezért csak egy Tanácsot adok neked meg a haverjaidnak

~Gondolkozál mielőtt Kinyitodd az a Kicsike Szádat~

2011. aug. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

önöknek meg azt tudom mondani:

1:nem szóltunk be nekik

2:ne szidjanka a fiktív "miért kellet nekik beszólni" szövegell.

3:már az utcára félünk kimenni

4:városban lakunk

5:nekünk is megtanították hogy ne szójunk be nekik

2011. aug. 7. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!