Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelentkezzek? Aztán küldik a...

Jelentkezzek? Aztán küldik a kártyát, postás kihozza, és nem kell fizetni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 6. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
A jobb felső sarokban van egy, a kártyával kapcsolatban ingyenesen hívható telefonszám.
2011. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem, a vevőszolgálatnál kapsz, még olyan kicsit is, ami a slusszkulcstartóra tehető.

de várj tőle semmit...80 ezer ft vásárlás után majd küldenek egy 400-ft-os utalványt...

2011. aug. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ja és az akcióban pluszpontokat érő bónokat adtak, tehát

előbb eljuthatunk a 400 ft-os bónuszig:))

2011. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak arra gondoltam ha már van ilyen, legyen :) de akkor leheth kihagyom
2011. aug. 6. 18:07
 5/6 A kérdező kommentje:
amikor elküldik postán tuti nem kell fizetni? és ha pl x összeget vmi utalvánnyal fizetek ki, a maradékot kp-val, akk is vn pont?
2011. aug. 6. 18:13
 6/6 anonim ***** válasza:
beváltásnál is van pont...amúgy én még nem költöttem el a tuskóban 80 ezret (szinte sosem itt vásárolok és ennyi pénz 3-4 havi kajapénzünk), mióta megvan a kártya és egyszer már kaptam 400 Ft-ot, + a kuponok is jók amik jönnek vele, és semmibe nem kerül (van olyan termék, amiért valahogy több pontot kapsz)...lényeg, hogy nem veszítesz vele semmit
2011. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!