Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok felmenni a...

Miért nem tudok felmenni a Facebook profilomra?

Figyelt kérdés
Most jöttem haza kirándulásról, több mint 1 hete nem voltam fent. Pedig most fontos lenne, mert ott megismerkedtem sok emberrel, és beszélgetni szeretnék velük :S Ezt írja ki: Your account is temporarily locked. Ez mi? :O :)
2011. aug. 7. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:

nem tudsz angolul?

az accountod ideiglenesen zárolva.

2011. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem tudok, én németes voltam egész végig. És miért csinálja ezt? Csak gondolt egyet az FB és lezárta? xD
2011. aug. 7. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:

hát ez jó kérdés, hogy miért, azt őket kell kérdezni. Várj pár napot, ha nem jó írj nekik.


Jelszavad milyen? Az is lehet hogy feltörték és anyáztak mindenfele, meg spamoltak, stb. és ezért zárolták.

2011. aug. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát a jelszavamat kétlem, mert 17 betűs, és elég hosszú... De várok egy kicsit, hátha jó lesz :)
2011. aug. 7. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!